Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s Johnny Deppem: Od žhavého mladíčka až po trosku s propadlými tvářemi

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
proměna
Johnny Depp (55) patří jednoznačně mezi nejlepší herce současnosti. Ještě donedávna byl herec považován za jednoho z nejpřitažlivějších mužů Hollywoodu. Jenomže stačil jeden krok vedle a život oblíbeného herce se sesypal jako domeček z karet. Podívejte se na to, jak šel s Deppem čas.

S Johnny Deppem (55) nejvíce zamával rozvod a tahanice s jeho bývalou ženou Amber Heard. Všichni doufají, že to nehorší má herec už za sebou. Blonďatá herečka s obličejem andílka svoji bývalou lásku u rozvodu nešetřila a snažila se z Deppa vymanit co nejvíce peněz.

Herec začal hodně pít a to se také odrazilo na jeho vzhledu. Z kdysi sympatického krasavce se rázem stal sešlý chlápek s propadlými tvářemi a strhanou tváří. Dost co se herec špatně vyrovnával s rozvodem, tak se k tomu přidal ještě další skandál.

Dva bývalí bodyguardi herce zažalovali, protože jim prý neplatil a nakládal jim ohromné množství práce. Oba muži tvrdí, že je nutil hlídat mu děti a zakazoval jim obědvat i odpočívat. To není ale všechno.

Bodyguardi v určitých chvílích museli herce chránit před jim samotným. Nejednou se stalo, že ho museli chránit před jeho neřestmi. V nočním klubu mu z tváře museli utírat bílý prášek, zřejmě kokain, a snažili se, aby si jeho stavu nevšimli ostatní, stojí v dokumentu, který advokát bodyguardů poslal soudu.

Tak snad se herec ze všech svých průšvihů otřepe a nepropadne zase alkoholu a drogám.

Související články

Další články