Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s Jitkou Čvančarovou: Od hříšné šťabajzny přes mamutí samici až k ležérní dámě

Kdy se vám líbila nejvíce?
Zdroj: archiv
+ Dalších 56 fotografií
Jitka Čvančarová (40) před pár dny oslavila své čtyřicáté narozeniny a k tomuto jubileu si nadělila hned dva krásné dárky. První je její druhé těhotenství, ze kterého mají s manželem samozřejmě ohromnou radost, a tím druhým je dům, který Petr Čadek (39) konečně dostavěl svýma vlastníma rukama. Pojďme se podívat na to, jak šel s nádhernou herečkou čas...

Jitka Čvančarová (40) budí rozruch kolem sebe hlavně svým vzhledem a bujným dekoltem. V roce 2009 byla herečka pořádná šťabajzna a ať si na sebe oblékla cokoliv, tak jí to ohromně slušelo. Tehdy měla ještě postavičku jako lusk a mohla si dovolit téměř jakýkoliv model.

Jenomže časy se začaly měnit a Jitka na váze přibírala nekontrolovatelnou rychlostí. Ještě o dva roky později to bylo v únosných mezích, kdy se z Jitky stala pořádná ženská, kterou je za co chytit. Od té doby to šlo ale z kopce.

Herečka kynula dál, což by ale nebylo nejhorší. Jitka hlavně odmítla své korpulentní postavě přizpůsobit šatník. Násilně se rvala do modelů, které oblékala, když měla o dvacet kilo méně, a vypadala více než komicky.

V současné době je podruhé těhotná a konečně to začíná vypadat, že našla styl, který lahodí její postavě. Na sociálních sítích fanouškům vyrazila dech v černých šatech a červeném kabátku a zanedlouho potom se objevila na Českém lvu a opět sklidila za svůj model velké ovace. Jitko, jen tak dál a hlavně už to nepokaz!

Související články

Další články