Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s hvězdou Ulice Patricií Pagáčovou: Od „chlapečka“ po krásnou maminku

Zdroj: Archiv Patricie Pagáčová, archiv TV NOVA, oláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
proměna
Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (32) se na svých sociálních sítích pochlubila, že čeká miminko se svým manželem Tiborem Pagáčem. Ke krásné novince připojila snímek v plavkách z Malediv, na kterém se jí už zakulacuje bříško. Připomeňme si, jak šel s Patricií čas, a to od dob, kdy vypadala jako chlapeček, přes herecké začátky, hvězdu Ulice, jednu z nejkrásnějších porotkyň SuperStar, až po nastávající maminku.

Herečka Patricie Pagáčová a její manžel Tibor Pagáč se stanou brzy rodiči. Oblíbená herečka prozradila, že čeká svého prvního potomka snímkem z Malediv, kde si aktuálně dopřává s manželem zasloužený relax.

„Pro všechny ‚Já to věděl/a‘ a ‚Já to říkal/a‘, měli jste pravdu! Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve 2, tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou,“ prozradila na svých sociálních sítích.

Kariéra

Herečka Patricie Pagáčová, dříve Solaříková, se proslavila rolí Terezy Jordánové v seriálu Ulice, ve kterém začala účinkovat v roce 2005. První hereckou roli dostala již v roce 1996, kdy ztvárnila jako mladá dívenka Aničku v seriálu Ranč U Zelené sedmy. „Zpátky do minulosti, seriál Ranč U Zelené sedmy, rok 2000. Ježiši, to je 20 let zpátky! To snad není ani pravda, točit tenhle seriál pro mě byl nádhernej zážitek,“ vzpomíná herečka.

V roce 2020 usedla jako porotkyně v pěvecké soutěži SuperStar, kde vynikla i její hubnoucí proměna, i často měněná barva vlasů. Půvabnou herečku mohou její fanoušci aktuálně sledovat v seriálu Sestřičky (Modrý kód), kde ztvárňuje Lauru.

Životní partner

Se svým manželem Tiborem začala randit v roce 2018, se kterým se v lednu roku 2019 zasnoubila a své ANO si řekli 22. června 2019. Nyní se pochlubili krásnou novinkou, že čekají prvního potomka, a jejich láska stále jenom kvete.

Související články

Další články