Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s hvězdou SuperStar a Ordinace: Petra Pudová má miminko a 16 psů

Zdroj: Profimedia.cz, Se souhlasem Petry Pudové
+ Dalších 7 fotografií

O atraktivní zpěvačce Petře Pudové (34) jsme neslyšeli už dlouho, má to ale docela dost důvodů. Půvabná bývalá hvězda SuperStar a dříve i Ordinace v růžové zahradě se totiž místo kariéry pěvkyně věnuje desetiměsíčnímu synovi a svým šestnácti psům.

Mrcha z Ordinace Petra Pudová porodila

V SuperStar byla již před sedmnácti lety, mezi roky 2008-2012 pak v Ordinaci v růžové zahradě představovala mrchu Angelinu Kodatovou. Do toho hrála v muzikálech a vystupovala na koncertech.

To už je minulost.

Zpěvačka Petra Pudová totiž naprosto podlehla kouzlu chovu psů a do toho se stala matkou.

Mám s přítelem Ondrou desetiměsíčního Dominika, takže veškerý svůj čas dělím mezi něj a našich šestnáct psů, jsou to perští chrti saluki. Těch máme osm dospělých a osm štěňat. Stačili by mi asi dva velcí, ale mám už vlastně dost úspěšnou chovnou stanici, a tak jich je třeba víc,“ dozvěděli jsme se od Petry Pudové.

„Získala jsem několik titulů pro evropské šampiony. Jako jediná v ČR mám i světového vítěze mladých. Je to velmi nákladný koníček, ale daří se mi vychovat dobrá zvířata, navíc úspěšná na výstavách,“ pochlubila se umělkyně.

Drama s těhotenstvím

Ta už je ve středních letech, ale ze svého půvabu vůbec nic neztratila. A to ani poté, co jako velmi drobounké stvoření porodila pořádného cvalíka.

„Dominik měl 52 centimetrů a 3,72 kilogramu. Na mě byl opravdu velký. Ještě jsem navíc dost dlouho přenášela. Když ho pak doktor přeměřil, zhrozil se. ‚Vidím, jak vypadáte, jakou máte tělesnou konstituci, a syn má už hlavu mimo tabulky. Má ji obrovskou a k tomu velmi silný trup. Pro vás je to katastrofa.‘ Navíc se ukázalo, že měl pupeční šňůru omotanou kolem krku, takže šlo nakonec o císařský řez,“ vypráví Pudová.

Po porodu vypadá skvěle

Při těhotenství nabrala dvacet kilogramů, ale díky péči o syna a zvířata byla brzy zpátky zase na svých obvyklých 43 kilogramech. A podle fotek vypadá parádně.

Hudbě se Petra momentálně nevěnuje. „Do muzikálu už bych při všech povinnostech jít nemohla. Dělat spoustu měsíců zadarmo, protože peníze se berou až za představení, a do toho zvládat starost o syna a psy, to už bych ve svém věku nechtěla,“ vysvětluje.

Související články

Další články