Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tak šel čas s Gábinou Pumrovou: Z holky, která sbalila učitele, přes drsný porod až ke krásné mámě

Tak šel čas s Gábinou Pumrovou: Z holky, která sbalila učitele, přes drsný porod až ke krásné mámě
Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
ulice
Postava Gábiny Pumrové je v seriálu Ulice od jeho úplného začátku. Diváci, kteří sledují Ulici už dlouhých čtrnáct let, tak vědí, že zpočátku se nedalo s Gábinou vůbec vydržet a byla to taková typická fiflena třídy, která se chovala naprosto otřesně. Samotná herečka Aneta Krejčíková (28) zavzpomínala na to, jaké byly její začátky.

Aneta Krejčíková hraje postavu Gábiny Pumrové už dlouhých čtrnáct let a až nyní si dává od Ulice pauzu. Jednak se chce věnovat rodině a za druhé se připravuje na příchod svého druhého potomka.

Aneta Krejčíková zavzpomínala pro televizi Nova na krušné začátky Gábiny Pumrové. "Když se dívám teď s odstupem času na to, jak jsem hrála mladinkou Gábinu, tak si říkám, že je ten herecký výkon opravdu hrozný. Ale to tak máme asi všichni," pronesla s úsměvem herečka.

Gábina byla ze začátku skutečně nesnesitelná a herečka přiznává, že někdy jí bylo nepříjemné, že lidé nedokázali rozdělit ji jako herečku od postavy Gábiny Pumrové. "V té době mi to přišlo občas líto a nedokázala jsem to pochopit."

Samozřejmě že ale převládají ty krásné vzpomínky. "Byli jsme skvělá parta. Kolikrát jsme se všichni vzali a vyrazili společně kalit," říká Aneta Krejčíková v rozhovoru. Dokonce se našel v seriálu Ulice i moment, který herečku dohnal k slzám.

"Ty jo, to jsem teda nečekala, že mě dojme můj seriálový porod. Ale to bude tím, že jsem podruhé těhotná a hormony pracují," dodala se slzami v očích Aneta, kterou rozplakalo, když viděla svůj seriálový porod Šimona.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy