Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Tak šel čas: Princ Charles slaví sedmdesátiny s Georgem na klíně, geny se nezapřou…

+ Dalších 14 fotografií
velká galerie
Princ Charles slaví sedmdesátiny. Nejdéle čekající korunní princ v dějinách Británie se při příležitosti kulatin sešel s celou rodinou a nechal se před objektivem zvěčnit. V minulosti mu lidé zazlívali, že měl neoficiální vztah se svou milenkou Camillou. Měl ale dlouho na to, aby si vybudoval pověst hodného dědečka. V současnosti ho britská veřejnost vítá. Co o něm vlastně víme?

Celým jménem Charles Philip Arthur George se narodil 14. listopadu 1948. Právě dnes slaví své sedmdesáté narozeniny. Charles vystudoval historii na Cambridgeské univerzitě. Během svého života sloužil u letectva a námořnictva

O Charlesovi se říká, že je klidný a vyrovnaný muž. Jeho druhá žena Camilla je pro změnu velmi temperamentní.

V roce 1981 se oženil s Dianou Spencer. Ta byla miláčkem davů. Diana ho však obviňovala z toho, že nebyl schopný ukončit vztah s dlouholetou milenkou, jíž byla právě Camilla. A měla pravdu. Později si ji opravdu vzal. Osm let po Dianině tragické smrti.

Z nešťastného manželství s Dianou vzešli dva synové, princové Harry a William, i ti jsou na rodinném potrétu včetně svých žen Meghan Markle (37) a Kate Middleton. Ta má v náruči malého Louise. Oslavencovi na klíně sedí prince George a princeznička Charlotte sedí vedle Camilly.

Nemusíte být dobří pozorovatelé, abyste si všimli, že mezi Charlesem a Georgem je jistá podobnost. Geny se zkrátka nezapřou.

Mohlo by vás zajímat

Další články