Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tak schválně, poznáte naše nejznámější modelky? Simona Krainová vyhrabala fotku z daleké minulosti!

Sluší jim to!
No aby se sešlo tolik českých a slovenských krásek u jednoho stolu, to je snad zázrak! Simona Krainová se pochlubila fotkou z minulosti, na které je se svými kamarádkami z branže. V devadesátých letech to byly ty nejkrásnější ženy a tady vypadají jako blonďatý sexy gang!

Tak kdo se na legendární fotce, kde si modelky užívají večeři a vínko, objevil?

Dáma, která sahá Simoně Krainové laškovně na ňadra, je jedna z našich prvních modelek vůbec. Tenkrát se jim říkalo manekýnky a nemusely být zdaleka tak vyhublé jako děvčata dnes. Jedná se o Miladu Karasovou. Ta se proslavila už před 40 lety a vlastně zbytek blonďatých modelek objevila a poslala do světa.

Vedle ní sedí Simona Krainová (43), která se i po čtyřicítce drží v žebříčku našich nejžádanějších modelek. Dokonce se občas objeví i ve filmu. Z druhé strany Simonu objímá další česká topmodelka Eva Herzigová (43). Z té je už dnes také zasloužilá mamina a žije se svou rodinou v Londýně.

Kde je Krainová, tam samozřejmě nesmí chybět Dara Rolins (43). Jediná zpěvačka mezi modelkami. Ta se ale dnes pyšní tělem, které by jí nejedna modelka záviděla! A slavnou pětku uzavírá sympatická Tereza Maxová. Ta se dnes věnuje hlavně charitě a bydlí v zahraničí.

Sluší jim to!

Mohlo by vás zajímat

Další články