Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tak přeci jen k tomu došlo: Na vzpomínkový plakát vyvěsili místo Nelsona Mandely herce Morgana Freemana!

Tak přeci jen k tomu došlo: Na vzpomínkový plakát vyvěsili místo Nelsona Mandely herce Morgana Freemana!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Indický obchodník s oděvy si směle může potřást rukou s Jiřím Rusnokem a Barackem Obamou - těžko totiž říct, který trapas vztahující se ke smrti Nelsona Mandely vede.

Zatímco Jiří "vole" Rusnok se třepal, aby mu nemusel jet na pohřeb, Barack Obama flirtoval na posledním rozloučení s dánskou premiérkou a s Davidem Cameronem, britským ministerským předsedou, si dělali selfie, tedy fotky sebe sama, jak nějací rozpustilí kluci z družiny o polední přestávce.

Internet se mezitím bavil tím, že mentálně méně zdatní jedinci si pletou Nelsona Mandelu a Morgana Freemana, u jednoho našeho článku o smrti Mandely se objevil tento komentář, citujeme v přesném znění pravopisných chyb a špatného jména: "Já ani nevím, kdo to byl Nelson Mandel, když nějakýho herce neznám, tak hold nad ním nemůžu bulet." Skoro se až chce říct - kdo by to byl řekl, že smrt jedné z největších postav 20. století pobaví tolik lidí?

A zároveň vyvolá tolik trapasů. Ten poslední, indický, ale bude asi nejpovedenější, protože je tak moc vidět. Obchodník s oděvy, který ve městě Koimbatur nechal na vlastní náklady vyrobit plakát s tváří Morgana Freemana a kondolencí pro Mandelu a další tři velké osobnosti boje za lidská práva psanou v tamilštině, svádí chybu na neznalost designéra a slíbil, že nechá plakát předělat.

Herec Morgan Freeman teď už může dožít v jistotě, že až zemře on, nikdo si ho s nikým nesplete. Už nebude totiž s kým.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy