Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tak nějak na Rokytku: Pan Milan tentokrát hypnotizoval víno na oslavě Podhůrského

+ Dalších 40 fotografií
zemanův opilec
Novinář Milan Rokytka, který před více než rokem zkolaboval ve volebním štábu prezidenta Miloše Zemana (74), znovu úřaduje. Tehdy se hlasitě mluvilo o tom, že za kolapsem stálo nadměrné množství alkoholu. Ačkoliv to Rokytka popíral, nelze popřít, že má k alkoholickým nápojům blízko. Potvrdil to i na pondělní oslavě šedesátin Zdeňka Podhůrského, kde se láskyplně věnoval lahvím vína.

Milan Rokytka znovu oblékl svůj plášť superpijana a vypravil se na neskromný mejdan. Novinář, kterého vloni v lednu odvážela z volebního štábu Miloše Zemana záchranka, se dobře bavil na pondělní oslavě narozenin Zdeňka Podhůrského.

Skandál se snažil Rokytka mírnit tvrzením, že mu kdosi otrávil pití, mluvilo se však o tom, že to přehnal s alkoholem. V sále bylo tehdy fyzicky napadeno několik „nespřátelených“ novinářů, největší útočník Karel Slezák, který podle svých slov jen bránil Rokytku, měsíc nato zemřel.

Na narozeninovém večírku Podhůrského hleděl Rokytka několik minut zasněně na láhve vína. Evidentně si nebyl jistý, kterou zvolit a vypít. Není však pochyb, že nakonec vybral a na lahodném alkoholickém nápoji si náležitě pochutnal.

Mohlo by vás zajímat

Další články