Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

„Tak jsou pravá, nebo ne?!“ Fanoušci Kylie Jenner chtějí znát pravdu o jejích plastikách! A nejsou jediní!

Tak jak to s nimi tedy je?
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Nejmladší z rodu Kardashian se zase vyprsila! A tentokrát to nebylo bez odezvy. Když Kylie před pár dny postla na svůj Instagram tuto fotku, fanoušci si ji hned pěkně podali v komentářích. Podle drtivé většiny má totiž Kylie už nějakou dobu prsa umělá. Ta se k plastice však nikdy nepřiznala a svádí své bujné poprsí na hormony!

Tohle vypadá na nějaké to malé přifouknutí, nechceme nic říkat. Kylie Jenner, ale zarytě tvrdí, že jediné, co si na těle nechala dofouknout, jsou její rty, ze kterých měla mindráky. Od dob, kdy byla teenager, se však její tělo dost rapidně proměnilo, a tak není divu, že se její fanoušci dožadují vysvětlení.

„Pěkné implantáty!“ podobné komentáře najdete pod její poslední fotkou na Instagramu. Kylie byla několikrát tázána, jak že to je s jejím poprsím. Vždy však zarytě tvrdila, že jde pouze o hormonální změny v důsledku puberty. Jednou se dokonce vymluvila na menstruaci. „Je to zrovna to období v měsíci, počkejte za týden, to mi zase splasknou,“ uvedla v rozhovoru pro Enews.

Nevíme, jestli Kylie nemá náhodou rozostřené vidění nebo možná špatně vnímá míry objemu, ale podle nás jí rozhodně nic nesplasklo. Ať tak či onak, bujaré poprsí má kvalitní a klidně jej může vystavovat dál. Zapírání plastik v dnešní době, kdy silikonům vládne skoro každá, nám však připadá zcela nedůstojné. Ostatně nebyla by v rodině jediná, tak proč se s tím tajit.

Kylie, Kylie, jestli chceš vypadat jako dospělá, musíš se i chovat jako dospělá.

Související články

Další články