Už od prvních dílů SuperStar 2018 dával na sobě soutěžící Petr Borkovec znát, že má slabost pro porotkyni Katarínu Knechtovou. V kole s názvem Velký výběr dal všem přítomným najevo své sympatie k porotkyni.

Na svém profilu na sociálních sítích často zveřejňuje jejich společné fotografie a popisky, které mluví za vše. Dokonce i sledující jim to přejí a několik z nich tvrdí, že dvojice je jednoznačně spolu a mají to ověřené ze zdrojů.

Petr všechny odrovnal vzkazem, který na svůj profil pověsil: „Děkuji vám za podporu, ale největší díky patří této slečně, Katarince. Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný! Jsi prostě úžasná! Tvůj úsměv mě vždy potěší! Já nemusím nic jiného říkat než děkuji, děkuji!! Na castingu jsem nevěděl, kdo je Katarína Knechtová, ale teď už vím, že je to ta úžasná holčička, která sedí za tím stolem a usmívá se jak sluníčko!“

Tvoří finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec pár s půvabnou porotkyní Katarínou Knechtovou? Nebo jde pouze o platonickou lásku z jeho strany?