Vzhledem k tomu, že jde o Miley, tak se dá pochybovat o všech slovech ve spojení „lesbický vztah plný lásky“. Lesbička je Cyrus údajně jen proto, že zrovna nebyl po ruce chlap, jehož svedením by dokázala veřejnost pořádně šokovat. A tak sáhla po Stelle. Vztah je u Američanky asi stejně populární věcí jako u vás třeba syfilis a láska je pro Miley navíc jen to slovo, po jehož vyřčení řvou fanoušci na koncertech o něco hlasitěji.

Jak je to doopravdy, předvedla pornozpěvačka na managementem evidentně nehlídaném Instagramu.

Společně se Stellou žužlá podivně vypadající svačinu s vervou za katrem sedícího Lea Beránka a nenechala tak nikoho na pochybách, co jí v životě opravdu chybí.

Jelikož Miley je prý fanatickou fanynkou eXtra.cz, tak bychom přímo jí chtěli vzkázat, že všichni v redakci vidíme, že celý její život směřuje k románku s Justinem Bieberem. Tyhle dvě apokalypsy hudebního šoubyznysu se prostě přitahují silněji než Marek Vít a Barcelona.

Bieberovy podivně vypadající svačiny se navíc už poměrně dlouho nechce nikdo krom Kardashianek dotknout, a tak by bylo vhodné ho dále netrápit.

Miley, dej to dohromady s Justinem!

Děkujeme.