Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tak jak je to s rozvodem a otcovstvím? Jakub Prachař poprvé od krize PROMLUVIL!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 29 fotografií
Dlouhodobá manželka krize, nevěra s fotografem, románek s Jakubem Štáfkem a žádost o rozvod. Tohle všechno se mělo dít v životě Agáty Prachařové a jejího manžela Jakuba. Teď svého milého modelka přesvědčila k vyjádření na jejím blogu. Co Prachař vzkázal?

Agáta (31) má se svou kámoškou blog, kam pravidelně přispívají. Tentokrát je to ale opravdu zajímavé. Její manžel Jakub (33) totiž napsal vyjádření k manželské krizi.

"Ahoj holky, tady manžel. Možná jste četly v poslední době to, co jste číst neměly. Nikdy vám čtení o ostatních životech, ať už je pravdivé, či ne, nevylepší ty vaše vlastní," začíná psát Jakub na blogu Stalkerky.cz.

"Máme nevýhodu pouze v tom, že na naše životy je vidět, ale výhodou je to, že vaše i naše jsou stejně dobré i stejně na hovno. Nečtěte o životech ostatních tam se nic nedočtete," vzkazuje v neurčité odpovědi.

Páreček se nedávno odjel usmiřovat na dovolenou do Itálie, která vztahu evidentně prospěla. Předtím se totiž dlouhé týdny Jakub k ničemu nevyjadřoval, zatímco Agáta byla celkem sdílná. Dokonce prozradila, jaká jména má vymyšlená pro miminko. To si můžete přečíst ZDE

Související články

Další články