Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Tak já vám to řeknu: Karel Gott upřímně o milence, Ivaně a dceři!

Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Karel Gott (78) brání zuby nehty manželku Ivanu (41) a bez ostychu odpovídá na dotazy svého okolí. Nevyhýbá se tak komentovat situaci ohledně své někdejší milenky Alice, manželky Ivany a zakázaných kamarádech.

Karel Gott chtěl učinit přítrž všem drbům a pomluvám a rozhodl se promluvit. Podle lidí ve svém okolí je totiž izolován od světa, mívá blokovaný telefon, Ivana mu mluví do kamarádů a pokulhává i vztah s dcerou Dominikou, především kvůli nevyřešeným majetkovým vztahům. V poslední době toho na něho zjevně bylo moc, a tak se rozhodl vše objasnit.

O expřítelkyni Alici a Ivaně řekl: "Jak se může cítit má manželka, když se mluví o tom, že ona (Alice) byla ta láska a nikdo jiný? Svou ženu a rodinu miluju a stojím pevně za nimi!" prohlásil pro deník Blesk.

Že by měl nějaké neshody s dcerou Dominikou popřel:"Nebudu vůbec veřejně komentovat, co jsem kdy s někým v rodině řešil či neřešil. Na téma majetek ale v žádném případě řeč nepřišla... Od té doby, co se Dominika vrátila k Timovi do Finska, kde je spokojená, tak jsme v kontaktu pravidelně. A když mi zavolá a já mám vypnuto, tak jí hned po zapnutí telefonu volám zpátky".

Jak se to má z blokovanými čísly a zakazovanými přáteli potom deníku řekl: "Moje žena mi v telefonu žádná čísla nikdy neblokovala! Je před veřejností ta podezřelá, že to dělala, ale ona sama se mi v době, kdy jsem měl nový telefon, nemohla dovolat. Něco se v mém telefonu stalo, možná nějakou mojí nepozorností...Informace o tom, že mě Ivana odřízla od přátel, není pravda! Jak může někdo vědět, že mi měla něco zakázat? Není to pravda."

Související články

Další články