Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tak a konec legrace: Manažer Justina Biebera chce, aby šel kvůli drogám okamžitě do léčebny!

Video o zpívající koze, akorát do toho nějaký idiot nastříhal Biebera... Takhle té koze zkazit kariéru!
Zdroj: YouTube
+ Další 3 fotografie

Ne, a teď vážně. Včera jsme se dozvěděli, že se horkovzdušný ohřívač párků Justin Bieber (asi 19, ale nejspíš 5 let intenzivní menstruace) zhulil na své domácí kakajíčkové party, a hned nás začaly atakovat rozezlené třináctileté belieberky, protože prý o Jussíkovi píšeme blbosti, jelikož on by nikdy nefetoval, má sfek, závidíme mu prachy a dvoje hodinky, Selena Gomeze a vůbec na něj děsně žárlíme! Ocelové dveře naší redakce se vyboulily o půl hrozivého milimetru, jak na něj dopadaly vzteky házené tuny mokrých kalhotek a tampóny značky Hello Kitty v edici Lila Juss.

Jenže se ukázalo, že maminka a redakce eXtra.cz mají vždycky pravdu a Jussík v tom lítá hůř než jeho ňadra v Selenově práskačce, co si na tajňačku půjčuje. Včera se totiž exkluzivně pro server RadarOnline vyjádřil Bieberův manažer Scooter Braun, který hodlá zpovykanou Justýnu zavřít do léčebny, a to pro nás znamená jednu důležitou věc - konečně přestane být tak strašné vedro, jelikož ustane příliv horkého vzduchu a teplé fronty z Kanady.

"Justin musí jít na rehabilitaci kvůli tomu, jak se chová a co dělá. Hodně kouří trávu a pije a má za sebou skandální incidenty. S takovou se pomalu řítí do průšvihu, musí se zbavit špatného vlivu lidí okolo něj," uvádí se ve vyjádření.

A když jsme vám to říkali my, nikdo nám nevěřil! Zprvu nám taky bylo zatěžko uvěřit, že by Justin okusil něco víc hardcore než jsou nadrobené lentilky nebo šňupání jahodového vitacitu. Jen jsme si prostě mysleli, že to je klasický premenstruační syndrom, akorát nám bylo trochu divné, že na něj trpí už půl roku v kuse.

Teď to máte. Jussík je oficiálně usvědčen z braní drog a všechny ty průšvihy, kdy flusal po lidech, běhal venku bez podprsenky a našli u něj trávu, mají konečně vysvětlení.

Justin dostane v odmašťovně deset dvacet análním kolíkem na holou a pak půjde zpátky k mamince a na písek, kam patří. Belieberky konečně přijdou na to, že na světě existují i normální muži, co vypadají opravdu jako muži a nezpívají písně o svých bodyguardech, hudba už zase začne být hudbou a planeta se přestane zmateně přepólovávat, protože i Kanada se chce zbavit gravitace a nechat Justina vyletět do vesmíru. A prosíme, nepište nám, že mu závidíme a nedokázali jsme tolik co on, protože on má sfek a my ne. My zas máme penis a koule říct, jak to je.

Související články

Další články