Pohled na ženskou krásu je opravdu individuální, proto se vždy názory, která dívka má vyhrát, rozcházejí. Ale tak jako tak se musíme nakonec smířit s tím, i když na trůn neusedla naše favoritka. Letos to byl trochu slabší ročník, holky mezi sebou dost splývaly, na první pohled byly dost nerozpoznatelné. I přesto se nakonec porota shodla na jedné dívce, které splní sen. A tou se stala kráska s číslem čtyři Andrea Bezděková (21) s trochu zvláštním hlasem, takovým ještě dětským.

Rozbrečela se a nebyla schopná slova. Dokonce i v hledišti její tatínek se rozbrečel a byl na svou dceru nesmírně pyšný. „Žije si svůj sen,“ řekl dojatý otec. Ten přijel i s manželkou svou dceru podpořit z Náchoda, odkud brunetka pochází.

Nejradši se věnuje roztleskávání a modelingu. Jejím snem je jednou si otevřít svou vlastní modelingovou agenturu. Zatím má přítele, ale tak uvidíme, jak jí to dlouho vydrží. Přeci jen známe, jak mají vztahy po soutěžích krásy jepičí život.

Pěkná holka to je, ale jestli se probojuje i na špici v našem modelingu, to jí titul České Miss nezaručuje. Musí mít i trochu ostřejší lokty a jít si za svým snem. Nenechat se semlít momentální slávou, ta je pomíjívá rychleji než Vánoce. Měla by být svá, nehrát si na primadonu, být k titulu pokorná a nedělat soutěži ostudu.

Ještě tu máme dvě holčiny, které se umístily na druhém a třetím místě. Titulem Česká Miss World se může pyšnit blondýnka Natálie Kotková (22) a titulem Česká Miss Earth se odteď chlubí také blondýnka Kristýna Kubíčková (18).

Zatím vypadají jako uťáplé a vystrašené holčičky, ale třeba se máme na co těšit a vystrčí růžky. Nechceme žádnou nudnou Miss. Těch už v minulosti bylo dosti…