Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tajný život Veroniky Kopřivové: Jardo, po Praze kolují šokující informace, které by mama Džegr rozhodně vědět neměla!

+ Další 3 fotografie
Legenda NHL a podle mnohých nejlepší hokejista planety Jarda Jágr se zatím usmívá, ale obáváme se, že mu začnou rychle přibývat vrásky. O jeho partnerce Veronice totiž po Praze kolují šokující informace. Ani se nám tomu nechce věřit! Ale pokud je to třeba ze třetiny pravda, tak by Jarda svou vyvolenou Verunku rozhodně neměl představovat své mamince. Tohle setkání by totiž mohlo skončit špatně. Mama Džegr nemá jistý typ dívek ráda.

Veronika Kopřivová (24) není žádnou obyčejnou zlatokopkou odněkud z Dolní Lhoty. Dívka, která si Jágra ochočila na týden. Kdepak, tato holka má jasný cíl – chtěla by mít s Jágrem dítě a svatbu. Nebo svatbu a dítě. Je jedno, v jakém pořadí. Důležité je, aby Veronika dokázala o dvacet let staršího Jágra zaháčkovat. Jenže…

Jenže je tu mama Džegr. Přísná maminka hokejové legendy není rozhodně nadšená z každé dívky, která se po Jardově boku objeví. Lze říci, že jak se dívka líbí staré Jágrové, tak jsou pak rozdané karty už napořád.

Jágr svou Verunku mamince ještě nepředstavil. Z tohoto kroku je velmi nervózní. Záleží mu na tom, aby maminka jeho Verunku přijala. Tohle setkání bude přelomové. Devětašedesátiletá Anna Jágrová si Verču Kopřivovou buď oblíbí, nebo jí ukáže červenou kartu. A pak by to byla pro Jágra velká rána.

Otázkou je, zda je vůbec v Jágrově zájmu, aby obě ženy seznamoval. Má Jágr o své Verunce potřebný počet informací? Ví všechno o její minulosti? O její práci a o jejích kamarádech?

Pokud to všechno ví, tak v pohodě. Jágr jde s kůží na trh a ví, koho doma má. Pokud ale Jágr netuší, co je Verunka zač, měl by hodně rychle otevřít oči. Anebo by měl poslouchat, co se vypráví po Praze. A vypráví se toho hrozně moc.

Jedna věc je, co se o Verunce šušká v kabině hokejového nároďáku. Druhá věc je, co se děje na Floridě, když je Jágr na dlouhém zápasovém tripu. Informace jsou to závažné a tvrdí, že Verunka se bez Jágra hrozně moc nudí. Dostaly se k nám informace, že jejím blízkým přítelem je Jágrův spoluhráč z reprezentace Jiří Sekáč.

Tahle šuškanda sílí a objevují se bohužel i informace, které celou šuškandu posílají do reálné roviny.

V redakci eXtra.cz milujeme hokej a vážíme si Jágra. Ten chlap toho pro Česko udělal hrozně moc a plně to docení až další generace. Všichni Češi jsme tak trochu členy Hokejové rodiny.

Nelíbí se nám, co jsme se o Verunce dozvěděli. Prostě tomu ani nechceme věřit. Jenže jsou to opravdu závažné informace a dokonce existuje i obrazový materiál. Momentálně informace prověřujeme a oslovujeme lidi, kteří druhý život Veroniky Kopřivové znají. Již v průběhu dne přineseme na eXtra.cz další informace.

**Pokud máte pocit, že k Veronice Kopřivové chcete něco zásadního sdělit, ozvěte se na redakce@extra.cz. **

Související články

Další články