Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tajný život Vaša Patejdla. Rodinu opustil kvůli mladší milence, roky žil mezi dvěma ženami

Vašo Patejdl s manželkou Miluší. Původně byla jeho milenkou.
Zdroj: Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Soukromí

Hudebník Vašo Patejdl (†68) v sobotu náhle zemřel. Skupina Elán na Facebooku uvedla, že důvodem úmrtí byla krátká vážná nemoc. Na povrch nyní vyplouvají detaily o životě tohoto výrazného umělce. Například to, že celé roky udržoval paralelní vztah se dvěma ženami: manželkou a milenkou. 

Vašo Patejdl byl talentovaný hudebník, který spoluzaložil skupinu Elán. S ní měl vystoupit ještě minimálně na dvou velkých koncertech v Česku i na Slovensku. Teď už budou koncerty bez něj, pokud se vůbec uskuteční. V sobotu 19. srpna totiž legendární zpěvák a klávesista po krátké těžké nemoci zemřel.

S nekonečnou bolesťou a prázdnotou v našich srdciach vám oznamujeme, že dnes 19. augusta 2023 v nočných hodinách nás po krátkej a ťažkej chorobe navždy opustil mimoriadny a vzácny človek, náš celoživotný priateľ, výnimočný a geniálny hudobník a hudobný skladateľ megahitov svetovej úrovne, pán VAŠO PATEJDL,“ napsala skupina na Facebooku.

Paralelní vztah

Patejdl měl pestrý nejen profesní, ale i soukromý život. V roce 2011 slovenští novináři odhalili, že Patejdl v té době udržoval vztah nejen s manželkou, ale i milenkou Miluší. Roky paralelní vztah zpěvákovi fungoval, jenže s rostoucím věkem pociťoval, že mu takový život nevyhovuje.

Došlo navíc k nevyhnutelnému rozvodu. Po dlouhých 40 letech manželství. "Život plynul a já najednou začal pociťovat, že se něco musí změnit, tak jsem to udělal,“ uvedl před časem pro týdeník Sedmička, který cituje portál Aha!.

„Pravda je, že jsme náš vztah udržovali déle, navíc jsme měli malého syna. Žil jsem v paralelním vztahu a po nějaké době pochopil, že takhle to dál nejde. Jinak bych se z toho zbláznil,“ doplnil. Svobodný však dlouho nezůstal, v roce 2015 si vzal svou dosavadní milenku Milušku ve Vatikánu. S o 17 let mladší ženou pak nakonec zůstal až do své smrti.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy