Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tajný zdroj prozradil, kdo vyhraje Robinsonův ostrov: Pro některé to bude velké zklamání!

Neznámý zdroj je přesvědčen o své pravdě.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 24 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Zbývají poslední čtyři soutěžící a dusno by se dalo krájet. Čím dál tím více dochází ke konfliktům a někteří se mezi sebou nesnesou. Nám se ozval zdroj blízký Robinsonům, který tvrdí, že moc dobře ví, kdo vyhraje. Budete hodně překvapeni.

Druhá série Robinsonova ostrova je snad ještě úspěšnější než ta první. Hodně fanoušků této reality show si přeje, aby tento ročník vyhrála nějaká dívka. Až doposud to vypadalo pro dívky velmi nadějně.

Koneckonců šestadvacetiletý Mirek, který je povoláním policajt, byl jediný, kdo z mužů zůstal. Velmi silnými hráčkami se ukázaly být půvabná Tereza Dušková a drsná Martina Fialková. Velkým překvapením pro všechny bylo, že se téměř až do finále dostaly dvě nejstarší soutěžící, a to Blanka Otrubová a Zina Šímová.

Tahle hra jasně dokazuje, že věk není rozhodující, jak si mnozí mysleli. Redakci eXtra.cz se ozval zdroj, který tvrdí, že se pohybuje v blízkém okruhu Robinsonů a jeden ze soutěžících si měl pustit pusu na špacír.

„Jeden ze soutěžících prozradil, kdo celou show vyhraje. Bude to Mirek a Terry skončí jako druhá,“ tvrdí neznámý zdroj. Zda je tato informace pravdivá, nebo to jenom někdo zkouší, redakce eXtra prověřuje a zatím není nic jistého.

Takže uvidíme, zda tip neznámého člověka, který je přesvědčen o své pravdě, byl nakonec správný.

Související články

Další články