Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tajný syn Petra Sepéšiho: S kým nazpíval hit Červenám a kdy odhalil svůj původ?

+ Další 4 fotografie

Dlouho neměl nikdo tušení, že zpěvák Petr Sepéši (†25), který tragicky zemřel roku 1985, se měl stát otcem. Matkou jeho dítěte ovšem nebyla jeho kolegyně a láska v jedné osobě Iveta Bartošová (†48), ale Marie Kovalecká, která se živila jako prodavačka v obchodním domě Kotva. V rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách jeho léta utajovaný syn prozradil, od koho se dozvěděl, kdo je jeho pravým otcem, jak to vlastně jeho tatínek a maminka mezi sebou měli. 

Odhalené tajemství

Syn zpěváka Petra Sepéšiho Petr Belhocine se o tom, kdo je jeho otcem, dozvěděl od své maminky a prarodičů, ale zhruba do svých dvanácti let o tátovi vůbec neslyšel. "Kamarádi a známí, když někam přijdu, tak vždycky pustí tu písničku Červenám, kterou jsem přezpíval s Věrou Patt, nevím, proč to pořád dělají," uvedl pro pořad Život ve hvězdách syn předčasně zemřelého zpěváka. "Někdy si to pustím, ale že bych to vyloženě vyhledával, to ne," dodal sympatický Petr.

Mladý zpěvák, který byl zároveň první láskou zpěvačky Ivety Bartošové, v té době navíc neměl vůbec tušení, že by se měl stát otcem. "Já jsem se vlastně narodil až po jeho smrti. On byl asi takový rozlítaný, tak se s mámou asi nevídali až tak pravidelně," řekl potomek Sepéšiho, který údajně o tom, že by se měl stát otcem, neměl ani tušení. "Ta nehoda se stala údajně podle mámy ještě před tím, než se to dozvěděl," řekl Belhocine.

Láska ke dvěma ženám?

Petr Sepéši byl jedním z osudových mužů zpěvačky Ivety Bartošové, která si vzala život skokem pod vlak, a byla to právě její první velká láska, jejíž život vyhasl taktéž na železničním přejezdu. O jeho vztahu se slavnou zpěvačkou i lásce s prodavačkou Marií se můžete dozvědět víc díky novému seriálu Iveta. Belhocine ale eXtra.cz prozradil, že byl ze seriálu tak trošku rozpačitý.

"Informace o jeho kariéře jsem celý život dostával jiné. Tady ho vykreslili, jako by byl z nich dvou ten podřadný, že by bez ní nic nedokázal. Ale jinak to bylo opravdu pěkné. I na začátku říkali, že je to životní příběh, který se nedá popsat přesně do detailů,“ uvedl syn slavného zpěváka na premiéře seriálu.

Jediný dědic

Podle informací serveru blesk.cz se po smrti Sepéšiho matky stal Petr Belhocine jeho jediným dědicem. Podle jeho slov mu prý nadále přicházejí tantiemy za hity Knoflíky lásky či My to zvládnem. I když prý Petr na svého biologického tátu často myslí, jeho příjmení nikdy nenosil, to přejal až od svého otčíma, kterého celý život bral za tatínka.

Celý rozhovor s tajným synem jedné z největších hvězd 80. let minulého století si můžete poslechnout již dnes ve 22:50 v pořadu Život ve hvězdách na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy