Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajný scénář rozloučení s Hankou Krampolovou: Bez urny, s farářem a rautem

Tajný scénář rozloučení s Hankou Krampolovou: Bez urny, s farářem a rautem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
PROGRAM
Už v pondělí dopoledne se v pražských Hlubočepech Jiří Krampol (82) a jeho nejbližší přátelé naposledy rozloučí s Hankou Krampolovou (†59) na sešlosti jen pro pozvané. Známe detailní program speciálního posledního sbohem.

Scénář

Na začátku piety v restauraci na Praze 5 pronese řeč otec Damián, který je osobním přítelem Krampolových a jehož kázání jsou oblíbená pro svou moudrost a neobvyklost.

Později promluví argentinský spisovatel Juan Braun, který byl dva měsíce osobním hostem dalajlámy a jehož si Hana Krampolová už před lety oblíbila, často se setkávali.

Zazpívá nový Pavarotti

Natálka Grossová poté zazpívá italský duet s talentovaným Danielem Matouškem, který už v jednadvaceti zpívá fantasticky, je to nový Pavarotti,“ prozradil náš výborně informovaný zdroj s tím, že následovat bude raut a neformální vzpomínání na zesnulou manželku Jiřího Krampola

Ochranka

„Vytvoří tam pietní místo s fotkou Hanky a stuhou. Urna tam nebude, Jirka si to nepřál, navíc ještě ani nebude po kremaci,“ dozvěděli jsme se.

Vchod do restaurace bude hlídat ochranka, aby pietu nenarušili nezvaní návštěvníci. Zúčastní se totiž i syn Krampolové Petr s rodinou, Jiřího vyženěný syn Martin, kterého měla nebožka ráda, a Hančina sestra Marie. Ti všichni se důrazně straní mediálního zájmu.

Sobota a Patrasová

Pozvání obdržela také řada společných přátel manželů, ze známých osobností například zpěvák Karel Bláha, herec Jiří Marek, Luděk Sobota (77) s manželkou, Dáda Patrasová (64), nebo producent Pavel Pásek

Související články

Další články