Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tajný rozvod a nová láska. Tomáš Magnusek prozradil, že po rozpadu manželství už není sám

Tomáš Magnusek
Zdroj: herminapress / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
LÁSKA

Není žádný krasavec, ale u žen má úspěch. Tomáš Magnusek (38), autor a režisér filmu Bastardi 4: Reparát, který právě vstoupil do kin, se poměrně nedávno rozvedl, ale jeho srdce už ulovila jiná. Dělá kolem ní cavyky, nám ale jako jediným prozradil víc. „Je nádherná. Však také do páru jako zvíře potřebuju Krásku,“ vtipkuje pro eXtra.cz.

Tomáš Magnusek: Pobláznil další kočku

Už jeho exmanželka byla půvabná žena (a stále je) a i tentokrát filmař lovil ve vodách atraktivních žen.

„Nechce se ukazovat a ani mně, už s ohledem na děti, se o tom nechce moc mluvit. Seznámili jsme se až po rozvodu, ten vážně nebyl kvůli nové ženské. Ale prostě se rád zamilovávám. A mám štěstí, zase se mi podařilo okouzlit, ukecat krásnou ženu,“ prozradil eXtra.cz režisér a scenárista Tomáš Magnusek.

„Je mladší než já, a tak si rozumí s mými dvěma dětmi. Má pomalu blíž k synovi než ke mně,“ směje se.

Poznali se díky práci. „Je kreativní ředitelkou ve firmě, která se zabývá virtuální realitou. Někdo mi ji doporučil, protože potřebovala něco natočit. A vůbec mě neznala. Neslyšela o mně. Což se ukázalo jako výhoda, protože mi přiznala, že kdyby kritiky na mě četla předtím, že by si se mnou nikdy nic nezačala,“ pokračuje ve veselém tónu Magnusek, který ale svou drahou nechce veřejně ukazovat.

Radikální zhubnutí

„V soukromí jsem ale spokojený. A co máme společného? Hlavně chuť k jídlu. Na to ale teď musím zapomenout, protože za pár týdnů se začne natáčet nová pohádka jednoho uznávaného režiséra. Je na to informační embargo, ale každopádně už je ušitý kostým, a jak jsem zažil jo-jo efekt, tak teď rychle potřebuju sundat dvacet kilo. Holt mi chutnají sladkosti. Jinak budu hrát poťouchlého pomocníka kouzelníka. Takového hajzlíka, už se na to moc těším. Hraní mě moc baví,“ přiznal Tomáš.

A radost už mu dělají i první čísla filmu Bastardi 4: Reparát. „Z kin mi hlásí, že jsme už ve čtvrtek vyhráli nad dvojkou Shazama. Že kolikrát mají na nás vyprodáno a na tu hollywoodskou novinku je sotva dvacet lidí v sále. Zájem je obrovský. Myslím, že filmařsky je to zatím nejlepší, snažil jsem se být i korektní. A je to sranda. Jen mě mrzí, že jedna síť kin bez udání důvodu film odmítla. To nechápu. Stalo se i to, že nějaké kino film původně nechtělo, ale když viděli ten zájem diváků, obratem si nás objednali,“ říká režisér.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy