Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tajný románek: Meghan Markle (37) se zakoukala do tohoto fešáka!

+ Dalších 52 fotografií
láska
Jen pár měsíců předtím, než Meghan Markle (37) potkala prince Harryho (34), měla zálusk na někoho úplně jiného. Vyměňovala si s ním zprávičky na sociální síti. Britský fešák ji pak ale odkopl.

Bývalá herečka Meghan Markle (37) má zřejmě slabost pro Brity. Pár měsíců před tím, než poznala osudovou lásku prince Harryho, byla zakoukaná do jiného Angličana.

Na sociální síti si vypisovala se zpěvákem Mattem Cardlem (36), který je mimochodem pořádný fešák. Meghan si zkrátka umí vybrat. Vše začalo v roce 2015, když výherce X Factoru začal sledovat Meghan na sociální síti Instagram, informoval portál The Sun. Poté mu vévodkyně ze Sussexu pochválila jeho pěvecké vystoupení. Z toho byl zpěvák docela vyjukaný, protože byl její velký obdivovatel.

Matt nemohl uvěřit, když mu bývalá herečka začala vypisovat v soukromém chatu. Meghan Markle se mu chlubila, že je nadšenou fanynkou jeho hudby. Později navrhla osobní setkání. Bohužel než k tomu došlo, zpěvák si stihl najít přítelkyni Amber (28) a Meghan doslova odkopl.

Meghan si z toho jistě hlavu nedělala, protože o pár měsíců později ulovila mnohem lepšího kapříka. Nyní si Meghan žije svoji pohádku a s princem Harrym vychovávají první společné dítě Archieho, který se narodil pár týdnů zpátky. Podívejte se do fotogalerie, na jakého fešáka měla Meghan spadeno.

Mohlo by vás zajímat

Další články