Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tajný rodinný pohřeb Luďka Munzara: Jana Hlaváčová se neukázala

Zdroj: eXtra.cz, profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Loučí se rodina
AKTUALIZUJEME: Velkolepý pohřeb hereckého nestora Luďka Munzara (†85) ve zlaté kapličce je za námi, všichni jeho příznivci museli být dojati nad tím, jak se Báře Munzarové (47) a jejím blízkým podařilo poslední rozloučení zorganizovat. Za naprostého utajení ale právě nyní probíhá rodinný pohřeb v nejužším kruhu příbuzných. Jana Hlaváčová bohužel nemohla dorazit.

Munzarovi byli jako rodina vždy velmi semknutí, víc než řada jiných familií, takže je nabíledni, že se chtějí s milovaným Luďkem rozloučit i privátně.

Rodinná část posledního rozloučení začala v Motole v 16 hodin. Nad krematoriem přelétala letadla. Motolské krematorium na rozdíl od monumentálního a neosobního strašnického krematoria, kde probíhá většina tryzen za zesnulé celebrity, stojí v zeleni a je tu větší klid.

Otazníky nad vdovou

Jestli dorazí i Jana Hlaváčová, tedy manželka herce, jenž odešel na věčnost v sobotu 26. ledna 2019, to se dlouho netušilo. Hlaváčová se nakonec na rodinném obřadu podle informací webu Blesk.cz neukázala.

Rodina si před obřadem najala ostrahu. Ochranka se postavila před vchod do smuteční síně. Nejbližší příbuzní si při posledním rozloučení přáli klid.

Následovat by měl kar, tedy smuteční hostina. Už na veřejném posledním rozloučení rodina ukázala, že přes všechnu bolest a smutek se i v těchto nejtěžších chvílích umí usmát při vzpomínce na tátu, dědu či tchána, a tak bude jistě dlouho o čem povídat.

DÁLE ČTĚTE:

Bára Munzarová na pohřbu tatínka vykouzlila dojatý úsměv - více zde

Sbohem, jeden z největších! Luďka Munzara přišla uctít celá herecká elita - vice zde

Průběh celého posledního rozloučení s Luďkem Munzarem jsme sledovali minutu po minutě - online najdete zde

Emotivní video z velké tryzny v Národním divadle najdete zde

Luďka Munzara přišla uctít celá herecká elita - více zde

Související články

Další články