Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tajný příjezd Dagmar Havlové na festival do Varů: Zamaskovanou ji nikdo nepoznal!

Dagmar Havlová dorazila do Karlových Varů.
+ Dalších 15 fotografií
Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová (65) přijela na karlovarský filmový festival na poslední chvíli. Do lázeňského města dorazila se svojí asistentkou, dávat o sobě vědět ale nechtěla. V černých brýlích a nevýrazném outfitu dokonale splynula s okolím.

Co by to bylo za festival ve Varech, kdyby na něm chyběla Dagmar Havlová. Bývalá první dáma a žena zesnulého Václava Havla ale rozhodně nepřijela, aby na sebe upozorňovala.

Herečka má za sebou náročnou operaci kolene a kvůli zotavování musela v květnu rušit některá představení. Teď už je Havlové zřejmě lépe, dokonce už se usmívala do hledáčků fotoaparátů tak, jak jsme u ní zvyklí.

Havlová je na festivalu pravidelným hostem a snaží se jednotlivé ročníky nevynechávat. Před rokem ve Varech odhalovala bustu Václava Havla, těžko říct, zda ji nějaká významná akce čeká i tentokrát..

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články