Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tajný převoz Zdeny Hadrbolcové z LDN: V mrazu byla přikrytá ledabyle županem

Zdena Hadrbolcová byla propuštěná z Domova třetího věku.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Renata Bušková/Profimedie
+ Dalších 8 fotografií
zdraví

Herečka Zdena Hadrbolcová byla propuštěna z Domova třetího věku. Tam skončila na konci minulého roku, kdy měla prodělat mrtvici a podle informací eXtra.cz i částečně ochrnout. Z námi pořízených snímků je zřejmé, jak ledabyle bylo o ni během převozu sanitkou postaráno. Ačkoli se venkovní teploty pohybují jen lehce nad nulou a fouká silný studený vítr, bývalá hvězda seriálu Ulice byla přikrytá jen svým vlastním růžovým županem a část těla měla navíc odkrytou. 

Zdravotní stav Zdeny Hadrbolcové se zhoršil na konci minulého roku a den před vánočními svátky musela být hospitalizována v nemocnici Na Homolce. Tam měla ležet na oddělení neurologie, kde se řeší cévní mozkové příhody.

Mrtvice a rychlá hospitalizace

„Má řadu problémů, které se vzájemně ovlivňují a se kterými se u pacientů v tak vysokém věku dá jen těžko něco dělat,“ naznačil tehdy náš zdroj s tím, že situace populární umělkyně není jednoduchá.

A to se pak potvrdilo i od dalších zdrojů. „Dostala mrtvici. Návštěva ji našla částečně ochrnutou a s očima v sloup. V podstatě ji zachránili. Hned jí volali rychlou. Jenže v takovém případě je třeba se co nejdřív dostat do rukou lékařů a záchranka uspěla až u třetí nemocnice,“ tvrdily naše důvěryhodné zdroje. Jestli to mělo vliv na rozsah cévní mozkové příhody a postižení, o tom by se nyní dalo jen spekulovat.

Informace z LDN

Ačkoli byla Hadrbolcová zprvu hospitalizována v nemocnici Na Homolce, nakonec byla převezena do Domova třetího věku, kde byla do pátečního dopoledne. "Paní Hadrbolcová je skvělá, pořád se usmívá, krásně jí a snaží se spolupracovat. Taková hezká babička. Doufám, že se jí podaří ještě pár let mezi námi zůstat, pustí ji domů a bude za ní docházet pečovatelka jako dosud…." sdělil zdroj pro eXtra.cz, který je obeznámen s informacemi o jejím zdravotním stavu.

Tajný převoz

Protože se její zdravotní stav, jak jsme již informovali, v posledních dnech zlepšoval, bylo rozhodnuto o jejím převozu. A právě během něj vznikly snímky, na kterých oblíbená herečka leží na transportním lehátku a sanitář ji vezl k přistavené sanitce. Ačkoli bylo o herečku v ústavu dobře postaráno, je otázkou, proč nebyla přikrytá teplou dekou a jen přes ni byl ledabyle přehozený župan, který ani neměl proporce na to, aby zakryl její celé tělo. A to přesto, že je začátek února a venkovní teploty se pohybují jen lehce nad nulou. Na tuto otázku už musí odpovědět personál Domova třetího věku, který představitelku Růženky z Ulice k převozu připravoval.

Byla Zdena Hadrbolcová propuštěna do domácí péče, nebo jenom do dalšího ústavu? Podrobné informace přineseme v dalším článku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy