Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajný převoz Jiřího Pomeje: Zdecimovaného herce poslali na nosítkách do jiné nemocnice

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 7 fotografií
rakovina
Jiří Pomeje (54) opustil Ústřední vojenskou nemocnici ve Střešovicích, kde se doposud léčil se zákeřnou rakovinou. Byl převezen do Nemocnice Na Pleši, která se specializuje na onkologicky nemocné pacienty a bude mít nepřetržitou péči.

Pomeje byl převezen sanitkou a doprovod mu dělala jeho sestra Petra (51), která se u jeho lůžka s jeho rodiči střídala. Podle informací, které přinesl deník Blesk, v době převozu spal a zdravotníky musel být přenesen na nosítkách.

Podle blízkého kamaráda Pavla Páska (51) se aktuálně Pomejemu daří mírně lépe. A to zejména poté, co mu lékaři pětkrát ozařovali kyčelní kloub. „Jirka se taky těší, že vyrazíme spolu někam do tepla, až mu bude líp. A tam uloví nějakou bezvadnou babu. Jak já bych si přál, aby ta nemoc zalezla a to přání se mu vyplnilo… A především ta baba!“ řekl Pásek Blesku, který zatím netuší, jaké jsou Pomejeho šance, že se vyléčí.

Všichni ale unisono herci a dabérovi přejí, aby svedl se zákeřnou rakovinou vítězný boj a bylo mu po zdravotní stránce jen lépe.

Související články

Další články