Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TAJNÝ POHŘEB: Basiková se loučila s maminkou (✝73). Na nohou ji držel exmanžel!

Bára se loučila s maminkou. Oporou jí byl exmanžel.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Bára Basiková (55) se snaží své soukromí před médii střežit, jak to jde. Ne vždy to ale úplně vyjde. Před pár měsíci vyšlo najevo, že se zpěvačka již potřetí rozvádí. Následně jí zemřela maminka, s níž neměla úplně ideální vztah. Na proběhlém pohřbu jí byl oporou právě její exmanžel Petr Polák (39). Byl to on, co ji držel na nohou.

Velmi nelehké období prožívá zpěvačka Bára Basiková, která si nejdříve prošla rozvodem s producentem Petrem Polákem a následně se musela vyrovnat se smrtí maminky, což nebylo úplně jednoduché, jelikož s ní měla poměrně komplikovaný vztah.

Na utajovaném pohřbu zdrcenou zpěvačku držel překvapivě na nohou její bývalý manžel Petr Polák, který jí byl největší oporou. Na první pohled to vůbec nevypadalo, že spolu nejsou. Polák byl stále po jejím boku. Něžně ji objímal a choval se vskutku jako její partner.

Však spolu také strávili celých deset let. Mají devítiletého syna Theodora. Exmanžel Basikové má prý výborné vztahy i s Bářinými dcerami, pětadvacetiletými dvojčaty Annou a Marií. Oba jsou důkazem, že i po rozvodu se k sobě lidé mohou chovat s úctou, zvláště když se jeden z nich octne v tíživé situaci.

Související články

Další články