Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Tajný plán z Primy: Víme, jak to dopadne s Evou Burešovou v ZOO

Eva rozdávala nejen autogramy, ale hlavně úsměvy. Září štěstím!
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
Návrat

Jak redakce eXtra.cz již informovala, novopečená maminka Eva Burešová (29) na nějaký čas musela opustit natáčení seriálu ZOO, aby se mohla naplno věnovat mateřským povinnostem. Nyní jsme získali nové věrohodné informace, jak to scenáristé s Evou plánují dál.

Eva Burešová: Kdy se vrátí do ZOO

Představitelka Viky Eva Burešová musela opustit natáčení, protože ji před pár měsíci čekaly nejhezčí povinnosti ženy. Mezi diváky Primy asi nejpopulárnější herečka se ale snažila snažila vyjít produkci vstříc, stejně jako televize jí, a v určité formě se Eva už pár týdnů znovu věnuje natáčení.

„Je to formou videohovorů, alespoň tak ji tam máme. Diváci by nám její absenci neodpustili,“ sdělil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z produkce seriálu ZOO.

Jenže už se blíží doba, kdy se Eva na plac vrátí i ve skutečnosti. „Natáčet začne hned po Novém roce a diváci se jí na obrazovkách znovu dočkají někdy v dubnu, zhruba před stým dílem,“ doplnil dobře informovaný zdroj.

Televizní diváky tak brzy čekají zase změny k lepšímu…

Potíže

Tým seriálu už ohledně Burešové v minulosti prokázal velkou flexibilitu. Její těhotenství bylo náročné, takže jak jsme v eXtra.cz dříve již informovali, musela několikrát požádat o přeložení natáčení. Nebo autoři také přepisovali scénáře, aby měla většinu scén vsedě.

„Herectví nebývá vůbec legrace a někdy je to pořádná řehole. Mateřství je ale posvátné a všichni to tu vědí, a tak se snažíme vyjít vstříc, jak to jen jde,“ tvrdili tehdy účastníci natáčení.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy