Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tajný odchod z nemocnice: Rytmus si v noci přivezl domů Jasminu s malým Sanelem

+ Dalších 19 fotografií
Už jsou doma
Život se mu obrátil naruby. Rytmusovi (42) se splnil obří sen a stal se tatínkem. Jeho manželka Jasmina Alagič (30) porodila zdravého chlapečka, který dostal jméno Sanel. Po čtyřech dnech od porodu si je rozněžnělý Rytmus přivezl domů, ze soukromé kliniky odcházeli v noci, aby si jich nikdo nevšiml.

Rytmusovi (42) začíná nová životní etapa. Už žádná arogance, hloupé vtipy a sprosťárny. Bude si muset zvyknout na novou roli otce a zatím to vypadá, že mu to půjde dobře. Když pomineme zaškobrtnutí s reklamou na fotkách, od narození prvního syna Sanela je jako vyměněný.

V noci na úterý si už svého chlapečka a milovanou manželku Jasminu Alagič (30) přivezl domů. Z luxusní porodnice, v níž nechali asi 80 tisíc korun, odcházeli za tmy. Nejspíš tak chtěli uniknout pozornosti fotografů, kteří budovu už v pátek obklíčili.

„Vítejte doma,“ napsal Rytmus stručně. Těsně po Sanelově narození se slovenský rapper rozpovídal o dost víc.

„Ještě pořád nezvládám zpracovat poslední dny. To, když jsem byl u porodu a poprvé ho uviděl, uslyšel. Později se s vámi o to podělím. Zatím jen to, že když jsem bez něj pár minut, tak mi moc chybí, a když ho držím v rukách, tak mě nabíjí štěstím, tou neposkvrněnou čistou dušičkou. A pocit, že je můj, z nás, je zázračný,“ rozplýval se Rytmus, kterého teď s Jasminou a Sanelem čeká jen samé štěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články