Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tajný návrat Dominiky Gottové do Česka: Na letišti ji vyzvedl záhadný muž

+ Dalších 40 fotografií

Nejstarší dcera Karla Gotta je opět v Praze. Dominika Gottová se vrátila do vlasti po téměř roce a půl. A z námi pořízených informací eXtra.cz jde o zcela soukromou návštěvu. Ačkoliv po příletu působila dost ztraceným dojmem, její výraz ve tváři se změnil ve chvíli, kdy zahlédla svůj odvoz v podobě neznámého muže. V tu ránu byla samý úsměv. 

Když byla Dominika Gottová v Praze naposledy, vyzvedával ji na letišti moderátor Petr Vojnar. Ten s ní totiž spolupracoval na videoklipu, který natáčela s italským zpěvákem Gabrielem Grillottim. Tentokrát se sice návrat dcery Karla Gotta obešel bez slavného odvozu, rozhodně ale nebyla odkázána na městskou hromadnou dopravu.

Dominičiny změny nálad

Ze snímků fotoreportérů eXtra.cz, kteří její návrat do Prahy monitorovali, ji na letišti vyzvedl tajemný muž, který na ni paradoxně nečekal v letištní hale, nýbrž až na parkovišti o patro výš.

Podle toho se také měnily nálady nejstarší dcery Karla Gotta. Když vstupovala do příletové haly, působila jako hromádka neštěstí. Při čekání na výtah zase vypadala, že je myšlenkami na druhém konci světa. Když ale vyšla ven z letištní haly a zahlédla svůj odvoz, rozzářila se jako sluníčko.

Tajemný muž v luxusním SUV

Na parkovišti na ni totiž čekal odvoz v podobě neznámého muže, se kterým si Dominika vyměnila smyslné pohledy a z jejich chování bylo zřejmé, že nejde pouze o nasmlouvaný odvoz z letiště, ale znají se delší dobu.

Její odvoz jí také galantně pomohl se zavazadly do auta. Dominika nakonec nasedla na zadní sedadlo a nechala se odvézt do hotelu v centru Prahy.

Podle informací eXtra by se v Praze měla zdržet několik dní a hlavním důvodem její návštěvy je sobotní svatba jejího blízkého kamaráda Luboše. Určitě ale také nevynechá návštěvu milované maminky a má mít v plánu soukromé návštěvy přátel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy