Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tajný mstitel odhaluje na Instagramu, jak nám celebrity lžou: Retušuje se Kazmova holka i múza Rodena

+ Dalších 42 fotografií
RETUŠ
Spousta známých osobností podlehla retušování na sociálních sítích. U slečen, které mají třeba nějaké to kilo navíc, co se jim nedaří shodit, by se to možná dalo ještě pochopit. Proč se ale retušuje někdo jako Andrea Kalousová (22), která patří mezi nejkrásnější české modelky a má naprosto výstavní postavičku? Tajný mstitel na Instagramu odhaluje, jak se celebrity retušují a podle komentujících je to neskutečná sranda.

Fenoménem jménem Instagram je posedlá nejedna český celebrita. Každý se chce ve světle sociálních sítí blýsknout co nejvíce. Všechno musí být na Instagramu dokonalé. Postava bez chybičky, pleť bez jediné vrásky, o špecích ani nemluvě.

Proto si řada známých osobností s fotkou klidně i několik hodin pohraje, aby vypadala co nejvíce vyšperkovaně, než ji umístí na sociální síť. Smutné ovšem na této kauze retušování je, že si své fotky upravují i celebrity, které to absolutně nepotřebují.

Aféru kolem retuše hubených fotek zažila i Monika Marešová (44), která čelila pořádné kritice fanoušků. Podobně je na tom i Kazmova (33) holka Andrea Kalousová. Andrea patří mezi nejkrásnější modelky Česka a její postavu jí závidí tisíce holek.

Tajný instagramový mstitel, který vystupuje pod jménem instaprovar odhaluje pravdu. Celebrity, mezi kterými je i zmíněná Andrea Kalousová nebo Rodenova múza Markéta Galuszková, se retušují jako o závod. Do galerie se můžete podívat na jasný důkaz!

Mohlo by vás zajímat

Další články