Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TAJNÝ DÁREK k 80. narozkám Karla Gotta: Podílely se na něm DESÍTKY CELEBRIT!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
TAJEMSTVÍ
Už 14. července sfoukne nejslavnější Čech Karel Gott na narozeninovém dortu osmdesát svíček. A přestože již s půlročním předstihem zrušil chystaný velký koncert, i tak pořádá oslavu, na kterou pozval velké množství svých oblíbenců. Redakci eXtra.cz se nyní podařilo zjistit, že božský Kája v den svého jubilea dostane dárkem jednu parádní věc!

Čím obdarovat muže, který už má dávno všechno, co si v životě vysnil? Pro hosty jeho narozeninové party jde o nejtvrdší oříšek. Jeho blízký kamarád Michal David (58) ale podle našich informací na jeden nápad přišel.

„Co jiného by tenhle hitmaker mohl dát jako dárek než písničku? Ale pojal to ve velkém. Bude v ní spousta zpěváků, které Karel během cesty životem potkal. Od těch nejstarších parťáků po ty, které zná třeba jen deset let. Chybět nebude například sám Míša, Marek Ztracený, Monika Bagárová nebo Markéta Konvičková. Podílejí se na tom desítky lidí,“ tvrdí náš zdroj.

Zda můžeme čekat i zpěv Evy Pilarové, Heleny Vondráčkové a řady dalších dříve narozených, na to si ještě pár týdnů počkáme. Pro Mistra ale tak jako tak půjde o moc příjemné překvapení. A ani tento článek mu ho nezkazí. Dobře se ví, že Karel Gott (79) si s technikou vůbec nerozumí a na internet chodí jen ve chvíli, když musí.

Tak teď jen aby mu to hlavně nikdo aktivně neprozradil…

Související články

Další články