Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tajnůstkářka roku Mašle: Další žhavé fotky s trenérem, o kterém tají, že s ním krom byznysu sdílí i pelíšek!

Hanička a René jsou milenci jen jako, v reálu spolu samozřejmě už půl
roku nechodí, hi hi.
Zdroj: Radim Kořínek
+ Dalších 9 fotografií

Jakmile začne modelka Hana Mašlíková (32) něco tajit, mají bulvární novináři o zábavu postaráno.

Během pěti let vystřídala 11 partnerů, u kterých v několika případech tajila, že s nimi chodí. S jedním se během tajení stihla dvakrát rozejít a opět slehnout a divadýlko, které trapně předváděla s fotbalistou Michalem Kadlecem (tajila vztah i rozchod, a to tak, že k pobavení hyen upravovala fotky na Facebooku, když pak chození prasklo, dál ho na přání bulvárem posedlého kopačky nesměla medializovat), je ještě v živé paměti.

Vrcholem její operace „Kopačky od kopačky“ byla květnová akce, kdy ji eXtra laciným trikem donutilo připustit, že je už tři měsíce volná, a než jsme to stihli za devět minut vydat, zavolala to do Blesku.cz, aby ji na spřáteleném webu nezabili.

Další taškařice na sebe nenechala dlouho čekat. Mašlíková se po rozchodu s paranoikem Kácou někde po cestě stihla konečně spustit s tím pravým – dlouholetým kámošem a tuzemskou modlou fitness, profesionálním mistrem Evropy v MMA a mistrem světa v thajském boxu asociace WPKA Andrém Reindersem (33), aktuálně i svým obchodním partnerem.

Že spolu konečně i chodí, jsme se snažili nevidět, protože Hanka to fikaně tajila (důležité je zejména vodit se při tom za ruku po Libni atd.) a my ji nechtěli ztrapňovat už proto, že Hanička nikdy nelže a práva na její souložení má Blesk.cz, ale nakonec jsme si řekli, že ze čtenářů voly neděláme, a práskli vám to.

Mašle zapírá dodnes. Aktuálně pustila do světa devadesátou šestou fotosérii, na osmačtyřiceti z nich s Andrém cvičí a na osmačtyřiceti pózují coby žhaví milenci se žhavými těly, která můžete mít taky, pokud se stanete klienty Andrého či jejich internetového fitness projektu (mimochodem povedeného, Reinders je fakt hovado a zhubl by i Halinu). A i když, pravda, tentokrát se jedná o zřejmě nejkýčovitější fotoset, opět z něj na kilometry sálá, že Hanka a René jsou jen kamarádi, a i když kamarád taky rád, tak v tomto případě samozřejmě ani hudlan, hihi!

Související články

Další články