Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tajnůstkářka Pippa Middleton: Před veřejností tutlala těhotenství, porod i jméno

Pippa Middleton porodila: Jméno holčičky zatím není známo
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
miminko

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (40) má veliký důvod k radosti a pořádné oslavě. Její mladší sestra Pippa (38) se totiž stala trojnásobnou maminkou. Majitelka svého času bezkonkurenčně nejkrásnějšího zadečku přivedla na svět svého zatím posledního potomka již před několika týdny a podle informací serveru people.com je to zase holčička. 

Pippa má zase holčičku

To, že je již potřetí v požehnaném stavu, si nechala Pippa Middleton jako veliké překvapení, jež veřejně odhalila během velkolepých oslav platinového jubilea královny Alžběty II. (96). Zelené šaty, které zvolila jako outfit na koncert plný hvězd Party at the Palace, rozhodně nenechaly nikoho na pochybách. Protože si ale mladší sestra vévodkyně Kate své soukromí velmi střeží, před veřejností stejně jako těhotenství tajila i následný porod. K tomu totiž podle časopisu People mělo údajně dojít již před několika týdny.

Tatínkem novorozené holčičky, jejíž jméno ještě rodiče veřejně neoznámili, není nikdo jiný než její manžel James Matthews (46). Jejich dalšími společnými dětmi je prvorozený syn Arthur, který přišel na svět na podzim roku 2018. Po něm se na jaře loňského roku narodila holčička Grace, krátce po porodu svého druhého dítěte přišla Pippa Middleton do jiného stavu i potřetí. Portál Pagesix tak pregnantně poznamenal, že jsou si vévodkyně kvit, neb mají obě po třech dětech.

Pilná studentka

Minulý rok byl pro Pippu velmi náročný, ale zároveň i nesmírně úspěšný. Kromě toho, že dala život svému druhému děťátku a následně znovu otěhotněla, zazářila i na studijním poli. Na vysoké škole University of Wales Trinity St David získala magisterský titul v oboru tělesné výchovy, sportu a tělesné gramotnosti. Za její úsilí, při kterém musela skloubit nejen studentské, ale i rodičovské povinnosti, byla ale náležitě odměněna. Její závěrečnou diplomovou práci se totiž rozhodla univerzila představit v Lucembursku v rámci podzimního summitu.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy