Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tajnůstkářka Kate Zemanová: Rozešla se s přítelem, zůstala v cizině a s tátou je minimálně

+ Dalších 19 fotografií
Potížistka
Pamatujete na roky 2012 a 2013, kdy se dcera Miloše Zemana (74) ukazovala v předvolební kampani skoro častěji než její táta? Kateřina Zemanová (25) se ale ze dne na den vypařila jako pára nad hrncem poté, co se ukázalo, že kdosi jí "extrémně podobný" se zúčastnil večírku, při kterém se natáčelo hodně pikantní video. Co je dnes s dívkou, která původně měla de facto obsadit roli první dámy?

Svým mládím se kdysi snažila tátovi nahnat nerozhodnuté voliče, podporovala ho opravdu enormně. Dnes se po tátově boku Kate Zemanová objevuje už sporadicky. Naposledy veřejně loni, když obhájil mandát.

Jedni mohou namítat, že když momentálně studuje v cizině, nemůže se vedle tatínka objevovat tak často jako dřív. Ale stejně bylo skoro až šokující, když v druhé předvolební kampani nefigurovala vůbec. Byl to velký kontrast vůči předchozí kampani, po níž přišel obrovský skandál.

Kate si chrání své soukromí, takže jediné, co o ní pořádně víme, je to, že momentálně stále ještě v Londýně studuje antropologii na University College London. Oborem, který si vybrala, mimochodem její otec prezident naprosto pohrdá. Doslova k němu má podle svých slov hluboký odpor. Dceři ale do jejího rozhodnutí nechce nijak mluvit.

Studium

Zemanová (25) se zaměřuje na antropologii, to víme jistě. Spekulace hovoří o antropologii medicínské, lingvistické i biologické. Jeden z jejích učitelů se třeba ve svých výzkumech (na nich se podílejí i studenti) zaměřuje na africké uprchlíky, proti jejichž migraci Miloš Zeman opakovaně vystupuje.

Život studenta s tímto oborem podle odhadu stojí kolem milionu korun ročně, což by si hlava státu s víc než třemi miliony hrubého ročně může dovolit, ale je samozřejmě otázkou, zda Kate nebude mít stejně jako další dítka prezidentů a králů speciální stipendium.

Zemanová v Londýně údajně i brigádničí, aby si přilepšila.

Předtím mezi lety 2005 a 2012 studovala gympl pro prominenty PORG, pak zkoušela střední školu v Michiganu, po návratu ale rupla u zkoušek z matiky, takže odmaturovala až v roce 2014 na anglicko-českém gymnáziu Amazon.

O jejím momentálním intimním životě se toho moc neví. Spekulovalo se o tom, že randila s otcovým zaměstnancem Vladimírem Krulišem (to je pán, který prezidenta na veřejnosti doprovází skoro na každém kroku a většinou mu nese tašku či hůlku a záhadně se u toho usmívá), románek ale zjevně trval jen pár měsíců před šesti lety.

Láska

Pak si dokonce na Vánoce 2015 domů přivedla přítele, Američana žijícího v Londýně. Další rok už se ale neukázal.

„Já jsem člověk ostýchavý, takže když Kačenka přijela další rok na Vánoce do Lán bez tohoto Američana, tak jsem neměl odvahu se zeptat, co se mezi nimi stalo. Takže jsem vzal na vědomí, že se zřejmě rozešli,“ prohlásil na Nově Miloš Zeman (74), který potenciálního zetě považoval za sympaťáka.

Kdo je po boku jeho dcery nyní, to se veřejně neví.

A co má podle svých slov podobného s otcem?

„Jsme oba tvrdohlaví, stojíme si za svým, a to dlouho. Nemáme rádi hádky a máme stejný smysl pro humor. Oba jsme sarkastičtí. Táta tvrdí, že jediná věc, ve které se lišíme, je pohlaví. A něco na tom bude,“ řekla Šípu v roce 2013.

Mohlo by vás zajímat

Další články