Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tajnůstkářka Jenovéfa Boková je těhotná: Herečka to udržela pod pokličkou několik měsíců

Jenovéfa Boková
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Těhotenství

Sympatická herečka Jenovéfa Boková (30) je těhotná. S radostnou novinkou se pochlubila na Instagramu, kde sdílela video ve flitrovaných šatech, na němž bylo vidět její těhotenské bříško.

Herečka Jenovéfa Boková o svém soukromí příliš nemluví. Proto všechny překvapilo, když na svůj Instagram přidala krátké video, na němž ukázala těhotenské bříško. Nikdo totiž nevěděl, že je těhotná.

„Já bych vám chtěla jednu takovou věc, kterou jsem vám za posledních několik měsíců chtěla říct několikrát, jen jsem nevěděla, jakou formu zvolit, a pak jsem si říkala, proč to říkat. Furt se to ve mně mlelo,“ prozradila na sociální síti herečka.

Bříško ukázala v mini šatech

„Na poslední chvíli přišla jedna práce, která šla ven dřív, než jsem myslela, a to, co jsem vám chtěla povědět, tam je vidět, tak je na čase, abych to oznámila těm, kteří to ještě neví, takže vám pustím video, které jsem si pro vás přichystala na Silvestra a pak ho nezveřejnila. Tak ho zveřejním po dvou měsících,“ nechala se slyšet Jenovéfa Boková.

Následně pustila video, na němž stojí u kuchyňské linky zády ke kameře, a když se otočí, ve flitrovaných černých šatech je vidět již její veliké těhotenské bříško. Dítě čeká s partnerem Adamem, s nímž se pochlubila na podzim minulého roku na sociální síti.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy