Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tajnůstkářka Erika Stárková o domácím porodu: Mají holčičku, dali jí exotické jméno

Erika Stárková je velmi speciální, nevšední a charismatická umělkyně. Těší se velké oblibě.
Zdroj: se souhlasem Erika Stárková
+ Další 4 fotografie
Zpověď

Herečka Erika Stárková (38) je pořádná tajnůstkářka! Minulý rok v prosinci se stala poprvé maminkou, ovšem až nyní pro Novinky prozradila jméno a pohlaví dítěte. Kromě toho se nechala slyšet, že porod proběhl doma.

Herečka Erika Stárková se do povědomí veřejnosti dostala asi nejvíce rolí v seriálu Most!, kde si zahrála podle webu ČSFD Dášu alias bráchu Pavla. Od té doby se ale herečce značně změnil život. Se svým jihoamerickým partnerem Cesarem Chunkem má dítě, které porodila loni v prosinci.

Jak prozradila Novinkám, narodila se jim holčička, které dali jméno Alma. Stárková uvedla, že v partnerově rodném jazyce to znamená duše a v turečtině a maďarštině zase jablko.

„Mám pocit, že děti si dopředu vybírají rodiče, vědí přesně, koho potřebují. Alma si vybrala, že bude napůl indiánka a napůl Moravanka,“ myslí si šťastná herečka. Těhotenství si moc přála, předtím mnoho let hlídala děti.

Domácí porod

Holčičku porodila doma za pomoci duly. „V mnoha zemích to je naprosto běžné, pokud je žena fyziognomicky zdravá. Stejně běžné jsou porodní domy. Všechno tam probíhá pokud možno přirozenou cestou. Nastávající maminky nechodí na ultrazvuky a běžné gynekologické prohlídky. Mají své porodní asistentky a duly, což jsou zkušené porodní báby, které jsou hmatem, sluchem a napojením se na ženu schopné nahradit běžná gynekologická vyšetření,“ nechala se slyšet.

Erika popsala, že u ní naštěstí proběhl domácí porod přirozeně a Alma byla za pár hodin na světě. „Velmi si přeji, aby se naše porodnictví otevřelo pro přirozené cesty a porodní asistentky a duly byly respektované a uznávané,“ uzavřela herečka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy