Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tajnůstkářka Anička Slováčková. Velkou oporou je jí přítel, ukazuje ho jen po kousíčkách

Slováčková je pro mnohé velkou inspirací.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
soukromí

Anička Slováčková nechala nahlédnout do svého soukromí. Oblíbená zpěvačka si v současné chvíli prochází nesmírně těžkým obdobím. Rakovina se jí vrátila v plné síle, a to na plíce. Na svých sociálních sítích nyní sdílela, co ji dělá v v ponurých dnech tu největší radost. 

Anička Slováčková si své soukromí bedlivě střeží, a to obzvláště v současném velmi náročném období, kdy již podruhé bojuje se zákeřnou chorobou. Tentokrát na svém Instagramu udělala výjimku a svým fanouškům prozradila, co jí dělá v těžkých dnech tu největší radost. 


Poodhalila, že tou největší oporou je jí přítel. "Listopadovej photodump," psala k příspěvku, kde zachytila, jak se se svou drahou polovičkou drží za ruku a společnost jim dělá pejsek. Slováčková si ovšem dává pozor a nadále zůstává tajnůstkářkou, nic více než ruku neukázala, na to si dala obzvláště pozor. "Láska všemu pomůže," komentovali všímaví fanoušci. 

Doporučené video: Rozhovor s Aničkou Slováčkovou. 


Anička se pere jako lvice 

Slováčková ani v těch nejtěžších okamžicích neztrácí naději a snaží se dělat si radost věcmi, které ji dělají šťastnou. Tím největším lékem je jí bezesporu hudba. "Já si myslím, že hudba je pro mě lék. Mít tu možnost mít za práci něco, kde se člověk léčí uměním, je strašně krásné a pro mě důležité. Na každý další koncert se teď těším snad i stokrát víc než kdy předtím," svěřila se v rozhovoru pro eXtra.cz


Mimo hudbu se snaží obklopovat se svými přáteli a dávku štěstí jí poskytují i její čtyřnozí mazlíčci. Velkou oporou je jí samozřejmě i rodina - bratr, tatínek Felix Slováček a maminka Dagmar Patrasová. Tím, že Anička na sociálních sítích sdílí momenty ze své léčby, se stala velkou inspirací, ona sama to však tak nevnímá. "Nemyslím si, že jsem inspirací, ale i kdyby to pomohlo jedinému člověku, budu ráda," řekla nedávno. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy