Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tajnůstkář Marek Ztracený: Po veřejných zásnubách první slova o svatbě

+ Dalších 5 fotografií

V minulosti patřil zpěvák Marek Ztracený k velkým bouřlivákům a králům večírků, tahle kapitola je už ale dávno za ním. Nyní žije spokojený pracovní i rodinný život se svou partnerkou Marcelou Skřivánkovou a jejich synem Markem. V rozhovoru pro eXtra.cz oblíbený muzikant prozradil, jestli už se tři roky po zásnubách schyluje ke svatbě. 

Veřejné zásnuby

Zpěvák Marek Ztracený žije se svou partnerkou Marcelou Skřivánkovou již dlouhých 14 let. Během té dlouhé doby stihl se svou láskou zplodit syna Marka, dvakrát ji opustit a zase se k ní vrátit a nakonec jí navléct na prst zásnubní prsten. "To zasnoubení dávalo velkej smysl a bylo to v době, kdy se mi začalo hodně dařit a já jsem cítil, že mě to někam unáší a hrozně jsem chtěl zachytit tu svoji rodinu a partnerku s sebou," uvedl Marek v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Ale udělal jsem to i proto, že mi to můj syn dost rázně poradil," dodal se smíchem. Marek žádost o ruku vyslovil veřejně před plnou O2 arénou, pro což měl zpěvák své důvody. "Já jsem chtěl, aby Marcel viděla, že ji netajím, že jsem ji neuklidil někam na Šumavu, takže i proto to bylo takhle veřejný," prozradil o zásnubách.

Řeknou si ANO?

Od tohoto velkolepého životního okamžiku se partneři zatím neposunuli na další metu a své pomyslné ANO si ještě neřekli. "Zásnuby byly veřejné, ale svatba je pro všechny úplně neveřejná, ale můžu napovědět, že jsme se o ní nedávno moc hezky bavili," prozradil několikanásobný držitel ceny Zlatý slavík.

Ačkoliv v minulosti byl Marek na sociálních sítích velmi sdílný, nyní si své soukromí více střeží a Marcelu se synem Markem ukazuje na svém Instagramu už jen sporadicky. Přesto se nedávno pochlubil pánskou jízdou do Los Angeles, kterou se svým synem podnikl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy