Michael Schumacher před přeti lety utrpěl po tragickém pádu na lyžích vážná zranění, kvůli kterým je dodnes v umělém spánku. Rodina se ale nevzdala a slavnému jezdci Formule 1 platí nákladnou léčbu, jež začala zásadně ukrajovat z jeho milionového konta.

Schumacherova žena Corinna prodala soukromý tryskáč nebo horskou chatu v Norsku. Za získané peníze vybudovala rehabilitační kliniku v luxusním sídle ve Švýcarsku u Ženevského jezera. Tam se také legendární závodník celou dobu léčil z fatálních následků, o jeho stavu ale všichni mlčí.

Často se mluvilo o tom, že rodině dochází peníze, zřejmě to však nebyla úplně pravda. Corrina totiž v květnu pořídila přepychovou vilu za astronomických 783 milionů korun. Sídlo na pozemku s rozlohou 161 tisíc metrů čtverečních leží na španělském ostrově Mallorca. Nechybí na něm přistávací plocha pro helikoptéru, dům pro hosty ani dva bazény. Dřív ho vlastnil jeden z nejbohatších Španělů Florentino Peréz, mimo jiné prezident fotbalového klubu Real Madrid.

Dá se tak předpokládat, že se Schumacherův stav v posledních týdnech možná zlepšil a Corinna ho v tichosti přemístila právě do Španělska. Na Mallorce navíc trávili dovolenou těsně předtím, než se Michaelovi na sjezdovce přihodilo obrovské neštěstí.