Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tajnosti kolem Schumacherova stavu: Jeho žena začala utrácet stovky milionů!

Michael Schumacher
+ Dalších 8 fotografií
Ačkoliv se zdálo, že za chvíli nebude mít rodina Michaela Schumachera (49) ani na rohlíky, aby zaplatila jeho nákladnou léčbu, opak byl zřejmě pravdou. Po závodníkově tragické nehodě z prosince 2013 sice jeho žena Corinna Schumacher (49) rozprodala nezanedbatelné množství majetku, teď se ale pustila do investic. A utratila téměř miliardu korun!

Michael Schumacher před přeti lety utrpěl po tragickém pádu na lyžích vážná zranění, kvůli kterým je dodnes v umělém spánku. Rodina se ale nevzdala a slavnému jezdci Formule 1 platí nákladnou léčbu, jež začala zásadně ukrajovat z jeho milionového konta.

Schumacherova žena Corinna prodala soukromý tryskáč nebo horskou chatu v Norsku. Za získané peníze vybudovala rehabilitační kliniku v luxusním sídle ve Švýcarsku u Ženevského jezera. Tam se také legendární závodník celou dobu léčil z fatálních následků, o jeho stavu ale všichni mlčí.

Často se mluvilo o tom, že rodině dochází peníze, zřejmě to však nebyla úplně pravda. Corrina totiž v květnu pořídila přepychovou vilu za astronomických 783 milionů korun. Sídlo na pozemku s rozlohou 161 tisíc metrů čtverečních leží na španělském ostrově Mallorca. Nechybí na něm přistávací plocha pro helikoptéru, dům pro hosty ani dva bazény. Dřív ho vlastnil jeden z nejbohatších Španělů Florentino Peréz, mimo jiné prezident fotbalového klubu Real Madrid.

Dá se tak předpokládat, že se Schumacherův stav v posledních týdnech možná zlepšil a Corinna ho v tichosti přemístila právě do Španělska. Na Mallorce navíc trávili dovolenou těsně předtím, než se Michaelovi na sjezdovce přihodilo obrovské neštěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články