Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tajné zásnuby na Krymu! Babiš popsal lovestory svého syna

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
kauza babiš
Andrej Babiš se rozhodl pro TV NOVA otevřeně promluvit událostech posledních dnů. Opět zdůraznil, že nehodlá odstoupit. Prý ho mrzí, že lidé proti němu demonstrují a chtějí ho dostat za mříže. Je přesvědčen, že nic neprovedl. Premiér také popřel, že by svého syna Andreje ml. poslal do Ruska. Junior prý unesen na Krym rozhodně nebyl. Naopak se prý na zahraniční cestě zasnoubil.

„Mě to velice mrzí a je mi to líto, protože já si myslím, že ty demonstranti nemají pravdu. Říkají, že jsem StBák, to není pravda, ty soudy jsem vyhrál, s StB nikdy nespolupracoval,“ řekl premiér Andrej Babiš (64). Vývoj jeho práce pro StB je podrobně popsána zde

Na otázku, zda-li neuvažoval opět o tom, že by podal demisi, řekl, že nikoli. „Určitě ne, protože pravda je na mé straně." Premiér také popřel, že by se se synem Andrejem ml. viděl naposled na svatbě s Monikou. „Byli jsme několikrát spolu a byl jsem i ve Švýcarsku."

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

V roce 2015 policie nalezla Andreje ml. v autě na D1 a odvezli jej do léčebny v Havlíčkově Brodě. Poté ho přesunuli do Národního centra duševního zdraví a tam se poprvé potkal s doktorkou Protopopovou. Její manžel následně pečoval o nemocného Andreje ml.

„Její manžel nabídl, že by se o něj staral, byl jsem mu vděčný,“ řekl v rozhovoru Babiš. Stav Andreje ml. se zhoršil a doktorka Protopopová doporučila, aby odjel pod dozorem jejího manžela na výlet do Ruska.

„Když jsem se s ním setkal, tak jsem mu vysvětloval, o co tady jde. Že tu ti novináři vyvolávají tu kauzu a chtějí vyvolat spor mezi otcem a synem. Ale on je přesvědčený, že na ten výlet do Ruska nejel dobrovolně, přitom si tam ve finále našel i přítelkyni, kterou má rád. Dokonce se zasnoubili a jsou v pohodě."

Babiš tedy zopakoval, že nic neudělal. Nic neukradl. Jeho děti jsou nemocné a jen chtěly chovat koně. A on jako otec pro to měl pochopení. Podle Babiše je vše jen kampaň. Moderátor se ho také ptal, jak je možné, že těžce nemocným synem hraje šachy. Na to Babiš uvedl, že lidé o schizofrenii ví málo a vše je možné

Související články

Další články