Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TAJNÉ ZÁSNUBY: Jágr si za mořem pojistil svoji Veroniku! A Veronika si pojistila životní štěstí

+ Dalších 19 fotografií
Tak to je zásadní informace, co se týče vztahu Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové. Na Floridě ho totiž společně posunuli na další úroveň. Podle našich informací proběhly tajné zásnuby. Můžeme se tak těšit na jednu z nejvíce sledovaných svateb v historii!

Jaromíru Jágrovi (44) se sice pomalu rozpadá hokejová kariéra, jelikož v dresu Floridy tápe, ovšem co se týče osobního života, tam se mu daří jako nikdy. Veroniku Kopřivovou (25) sice zná relativně krátkou dobu, ovšem už s ní stihl to, co s jinou předešlou přítelkyní ne.

V zámoří totiž podle informací eXtra.cz proběhlo jejich společné zasnoubení a je jasné, že nás zanedlouho čeká i svatba, která bude určitě jednou z nejvíce sledovaných v historii českého sportu. Samozřejmě se nyní spekuluje, zda to není předzvěst začátku rodinného života.

Nejslavnější hokejista české historie pravděpodobně dojíždí v NHL poslední sezónu. Jeho výkonnost klesá zápas od zápasu, místo bodů sbírá trestné minuty a na ledě tráví čím dál méně času.

Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet, ale je hodně pravděpodobné, že zámoří opustí a kariéru si dohraje ve svém rodném Kladnu, které je nyní vedoucím týmem WSM ligy a dělá všechno pro to, aby bylo v následujícím roce extraligové…

ODPOLEDNE PŘINESEME ZÁSADNÍ INFORMACI O SOUČASNÉM ŽIVOTĚ JÁGRA A KOPŘIVOVÉ, SLEDUJTE EXTRA.CZ!

Související články

Další články