Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tajné záběry z koncertu Leoše Mareše: Takhle vypadá zákulisí jeho obří show!

+ Dalších 21 fotografií
Tři další koncerty za sebou má Leoš Mareš (43). Slavný moderátor a (ne)zpěvák to opět dokázal. Vyprodal pražskou O2 arenu a na pódiu měl i Karla Gotta (79) nebo Terezu Kerndlovou (32). Právě ta odhalila zákulisí jeho megalomanské show. Podívejte se na tajné záběry!

Leoš Mareš (43) si splnil svůj sen! Co naplat, že už poněkolikáté. Původně totiž sliboval jediný koncert, dva roky poté odehrál rovnou tři po sobě!

Na eXtra.cz jsme již přinesli dojmy z Marešovy pompézní show, teď ale unikly tajné záběry z útrob vyprodané O2 areny. Postarala se o to Tereza Kerndlová (32), jež si po boku Leoše na koncertě také zazpívala.

„Podzemí Leoše Mareše uvidíte jen tady u mě,“ napsala zpěvačka na Instagram. Povedlo se jí ale ukázat víc než pouhé zákulisí, přímo do kamery vyšpulila zadeček.

Přestože Mareš prodával lístky i za bezmála 2 500 korun, objevila se kritika, že trojici koncertů úplně nezvládl. Prý přišel nedostatečně připravený a nevytrhli to ani hosté, z nichž jeden byl i Karel Gott (79). Tisíce jiných ale neskrývaly nadšení a spokojenost, takže si Leoš může i tentokrát mnout ruce.

Související články

Další články