Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tajné schůzky se synem Escobara: Strávila jsem s ním týden, přiznala pro eXtra.cz Adamcová

Opatrovnictví dětí mají již vyjasněné.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
jižní amerika

Bývalá moderátorka Novy a exmluvčí Babišovy vlády Jana Adamcová (47) si podle deníku Blesk našla lásku v Jižní Americe. Vztah neměla založit s nikým jiným než synem slavného drogového bosse Pabla Escobara. Jak však vysvětlila pro eXtra.cz, se Sebastianem Marroquínem (44) jsou pouze přátelé.

"Není to láska, je to hezký přátelský vztah. Zaujal mě osud rodiny, která si prošla neskutečnými hrůzami. Začala jsem se tím zabývat, zkoukla všechny dokumenty a články, až mě to zavedlo k nadačním stránkám Sebastiana Marroquína, tedy syna Pabla Escobara, který, stejně jako jeho sestra a maminka, mají od útěku z Kolumbie novou identitu," uvedla pro eXtra.cz bývalá sporťačka Novy a Babišova exmluvčí Jana Adamcová, co je pravdy na tom, že chodí se synem slavného drogového bosse Pabla Escobara. S informací, že spolu mají vztah, přišel deník Blesk.

Vážím si ho za to, co dělá

"On sám se věnuje psaní a poskytování rozhovorů, v nichž neustále dokola vysvětluje, že drogy jsou zlo a že peníze z takového obchodu nikoho šťastným neudělají. Osobně se setkává s rodinami obětí, které má jeho táta na svědomí, a žádá je o odpuštění. Napsala jsem mu, asi jako mnoho jiných lidí, že si ho vážím za to, co dělá. A on mi odepsal," popisuje Adamcová, jak se dostala do kontaktu se synem drogového zločince.

"Začali jsme si psát a dostali jsme se ke knížce, kterou napsal a která je úžasná, je přeložená do 20 jazyků a je to všude bestseller. Nabídla jsem mu, že tu knihu přivezu do Česka, přišlo mi to líto nemít ji v češtině. Slíbil, že na vydání knihy dorazí," dodává Adamcová, podle které se s Marroquínem vídali asi týden. "Já bydlela v hotelu a on ve svém bytě," utíná na závěr jakékoliv spekulace bývalá televizní moderátorka.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy