Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

TAJNÉ RANDE V KAMBODŽI! Angelina Jolie ukázala tajemného chlapa! Tohle se Pittovi líbit nebude!

+ Dalších 17 fotografií
Tak to bylo rychlé vzpamatování z rozvodu ze strany Angeliny Jolie! Zatímco smutný Brad si stěžuje své bývalé a téměř nesmí vidět svoje děti, Angie si zajela do Kambodži na natáčení svého nového filmu First They Killed My Father. S sebou si kromě dětí vzala i další doprovod. Tajemného neznámého, který vykouzlil úsměv na její tváři.

Tak tohle je trochu nefér! Zatímco Brad se svými dětmi nesmí ani promluvit, tajemný neznámý jim kupuje na tržišti v Kambodži cetky! Trochu podpásovka, nemyslíte, Miss Jolie? Vypadá to, že se ho snažila trochu ututlat, ale její úsměv ji prozradil. Navíc s ní a s dětmi její doprovod cestoval ve stejné rikše.

Podle Seng Nama, obchodníka se šperky, muž kupoval Angelině a jejím dvojčatům zlaté náramky za 260 dolarů. Tak úplně na nich zase nešetří, to je od něj milé! Angie je v Kambodži známá, ale tenhle mladý pán tam podle dalších zdrojů byl viděn úplně poprvé, uvedl zdroj pro Radar online.

Zdá se, že v tomhle rozvodu hraje Angelina docela tvrdě, a co si budeme povídat, má pořád trochu navrch. Chudák Brad!

Mohlo by vás zajímat

Další články