Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tajné přání Dominiky Gottové: Po psychickém kolapsu touží po jediné změně

Zdroj: Profimedia.cz, Showpix
+ Dalších 12 fotografií
Exkluzivně
Zeptali jsme se Dominiky Gottové (46) na její nejtajnější přání. Shoduje se s tím, o kterém už mluvila nahlas. Chce se postavit na vlastní nohy a začít zase normálně, bezstarostně žít. Plní tak zároveň slib, který před smrtí dala milovanému tatínkovi Karlu Gottovi (†80)...

Dominika Gottová v tuto chvíli touží pouze po klidu. „Jediným mým přáním je být zase šťastná! Mít ten život, co jsem mívala kdysi před lety, bezstarostný a stabilizovaný,“ svěřila eXtra.cz nejstarší dcera Karla Gotta.

Byl to právě její milovaný tatínek, kdo Dominice během letní návštěvy kladl na srdce, aby se dala zase dohromady. Nemůže být pochyb, že plnění jeho posledního přání je na dobré cestě.

Dominika za tři měsíce v Praze výrazně prokoukla. Podařilo se jí shodit pár kilogramů, ale ještě není zdaleka u konce. „Do posilovny momentálně nechodím, ale jestli na to bude někdy do budoucna čas, tak bych se zase ráda vypracovala do původní podoby,“ doufá Gottová.

Jedna výzva za druhou

Stojí před ní další ohromná výzva. Rozvod s finským metalistou Timem Tolkkim (53), o kterém mluví už od listopadu, se vleče hlemýždím tempem. Kvůli jeho výrokům se Dominice udělo špatně a na několik hodin se zhroutila, už od čtvrtka je naštěstí v pořádku. Před týdnem s Dominikou navíc rozvázala spolupráci slavná advokátka Klára Long Slámová (42).

Na blížícím se rozpadu manželství to ale podle Gottové nic nemění. „Z mé strany trvám na rozvodu a již celou situaci řeším s finskou ambasádou tady v Praze,“ prohlásila na tiskovce v jednom z pražských parků.

Související články

Další články