Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tajné pletky Ochotské s porotcem MasterChefa: Už to skončilo a jsem rád, říká Přemek Forejt

Tajné pletky Ochotské s porotcem MasterChefa: Už to skončilo a jsem rád, říká Přemek Forejt
Zdroj: Instagram M. Ochotské
+ Dalších 13 fotografií
víme první
Turbulentní časy zažívá Michaela Ochotská (35). Nejdříve se kvůli ní rozvedl její bruntálský přítel Tomáš (42). Když už se zdálo, že by mohli spolu žít, začal se v jejím životě objevovat porotce kulinářské show MasterChef Přemek Forejt (33). Kamarádky měly jasno, že Míša a Přemek tváří krásný pár. Slavný kuchař nám ale řekl, že vztah byl krátký a je po všem.

Kolem Ochotské (35) se vždy točili slavní a úspěšní muži. Vzah s podnikatelem Michalem Exnerem nebo manželství s tenistou Lukášem Rosolem (34) jsou toho důkazem. Bylo tedy dost překvapující, že po krachu manželství si Míša začala s bruntálským policistou Tomášem, který nikdy mezi slavné boháče nepatřil.

Policista se rozvedl

Tomáš věřil tomu, že Míša Ochotská je ta pravá žena pro život. Rozvedl se a dokonce prodal byt. Vypadalo to na růžovou budoucnost. Kdo by čekal, že najednou se na scéně objeví slavný kuchař Přemek Forejt

Že Ochotská zkouší ulovit pohledného porotce MasterChefa, bylo v Bruntále veřejným tajemstvím. "Viděla jsem je na večeři v Olomouci, jsou krásný pár," psaly fanynky na Instagram. Další ženy pak řešily, zda Tomáš vůbec ví, že na scéně je slavný kuchař.

Když jsme policistovi volali, tak rozchod odmítl potvrdit. "Tak to se asi obracíte na toho špatnýho. O tom určitě mluvit nebudu. To stoprocentně ne," uvedl Tomáš.

Co nám řekla Ochotská?

Ochotská nám tvrdila, že s Přemkem se potkala kvůli oslavě narozenin. "S Přemkem jsme kamarádi. Nic bližšího tam teďka není. A já se o soukromí stejně nebavím, střežím si ho. Ale opravdu jsme jen přátelé, jsme oba Moraváci. Bydlíme kousek od sebe, tak se vídáme. Vážím si ho jako člověka. Přemek měl krásných 33 let, nebyla jsem jediná, která mu veřejně popřála," uvedla Ochotská s tím, že se nechce bavit o tom, zda Tom dostal kopačky, nebo si ho ještě nechá.

Uzavřená kapitola

Nejvíce sdílný byl Přemek Forejt a vysvětil, co se kolem Ochotské děje. "Párkrát jsme se viděli, nějaké rande proběhlo. Ale nevyšlo to. Beru to jako uzavřenou kapitolu. Nebylo to nic vážného. Nerad se bavím o soukromí a jsem rád, že to skončilo," uvedl redaktorům eXtra.cz sympatický porotce, který v Olomouci provozuje věhlasnou restauraci.

Uvidíme, jak se složité vztahy a pletky Michaely Ochotské budou dál odvíjet. Dostane vztah s policistou další šanci? Nebo se na scéně zase objeví nějaká zazobaná partie?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy