Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tajné odhalené foto: Karel Gott si užíval života s králem showbyznysu Janečkem

Zdroj: archiv
+ Dalších 49 fotografií
EXKLUZIVNĚ
S legendárním skladatelem a bossem českého showbyznysu Františkem Janečkem (75) tvořili dlouhá léta nerozlučnou dvojici. Vymýšleli řadu projektů, které vždy měly fenomenální úspěch. Některé nápady se zrodily třeba v Dominikánské republice, kam obě legendy jezdily relaxovat. Řeč je o Karlu Gottovi (†80)... S nimi i nádherná dcera skladatele Alice Janečková (34). Na archivním snímku jí tehdy bylo šestnáct let a pro eXtra.cz o Mistrovi promluvila.

Před lety pořídil Janeček dům v Dominikánské republice, kam jezdil relaxovat s rodinou. Mnohdy za nimi zavítal i jeho blízký přítel Karel Gott (†80). „S tátou často vymýšleli nejen projekty, ale i hudbu. Bylo neuvěřitelné je pozorovat při práci. Uměli ale i relaxovat. Byli skvělí kamarádi, neuvěřitelné lidské spojení,“ popsala exkluzivně eXtra.cz Alice snímek, který patří k hodně vzácným.

Když Česko zasáhla zpráva o úmrtí legendy, mnoho jeho blízkých nechtělo uvěřit, že je to pravda. „Hrozně mě ta zpráva zasáhla. Karla jsem měla ráda, byl to výborný člověk s neuvěřitelným talentem. Zasáhlo to celou rodinu. Vždy na něj budeme vzpomínat jen v tom nejlepším. Karel totiž byl člověkem, který se uměl rozdat pro druhé. Je mi moc líto, že už není mezi námi. Bude navždy chybět,“ dodala krásná dcera Františka Janečka.

Archivní snímek se řadí skutečně k jedinečným. Na něm jsou obě hudební legendy zachyceny naprosto v uvolněné náladě. O tom, že byli skvělí kamarádi, nemůže dnes nikdo pochybovat. Právě díky nim má Česko mnoho krásných nejen hudebních projektů, které nikdy nebudou zapomenuty.

Související články

Další články