Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tajné jednání o budoucnosti seriálu Zoo: Prima rozhodla, co bude dál s Burešovou a spol.

Eva Burešová si akci TV Prima jako jedna z hlavních aktérek seriálu Zoo nemohla nechat ujít.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
INFO

Televize Prima od začátku roku vysílá veleúspěšný seriál Zoo z prostředí ošetřovatelů zvířat a diváci jsou z něj nadšení. Sledovanost je na současné české poměry mimořádná. Redakce eXtra.cz proto zjišťovala, zda nehrozí, že by přišel nečekaný šok tak jako v případě ještě úspěšnější Slunečné, která se zničehonic poroučela z obrazovek. Jak to tedy je?

Zoo: Bude kopírovat osud seriálu Slunečná?

Redakce eXtra.cz již informovala, že předchozí seriál Slunečná, který lámal ještě víc divácké rekordy než současná jednička Zoo, měl podle našich zpráv skončit kvůli údajné neochotě herce Marka Lambory pokračovat v téměř nekonečném seriálu. Tento sympaťák to prý vysvětlil tak, že nyní chce dělat větší umění a nechce se zaškatulkovat jako seriálový herec.

Pro fanoušky seriálu to bylo obrovské zklamání, na své oblíbené postavy si již zvykli, ale nedalo se nic dělat.

Scenáristé se z toho poučili a Zoo již koncipovali jinak. Proto se seriál Zoo už nestavěl na jedné jediné dvojici, ale na čtveřici. A to se nakonec ukázalo jako dobrá volba. I kdyby někomu z ústředních hrdinů třeba ‚ruplo v kouli‘, dá se to jet dál i bez něj,“ sdělil nám již dříve zdroj ze štábu, který nemá povoleno hovořit s médii, takže si nepřál být jmenován.

Kvůli tomuto strategickému rozhodnutí nyní může Eva Burešová klidně fungovat pár měsíců na mateřské a série přesto v pohodě šlape dál.

Jenže jak dlouho se bude hřát ve svitu přízně televizních diváků? Nezaříznou ji také takhle nečekaně jako jejího předchůdce?

Prima rozhodla o osudu

Pro fanoušky Zoo máme dobré zprávy: ještě dlouho se nebudou muset připravovat na seriálový konec této partičky.

„Už nyní je rozhodnuto o tom, že seriál Zoo se bude vysílat minimálně dva roky. To znamená zhruba do jara 2024. Nyní je odsouhlaseno 160 dílů, což jsou právě dvě sezóny. A i když tohle ještě odklepnuté není, s vysokou pravděpodobností schválí i třetí rok, takže by těch dílů bylo kolem 240,“ sdělil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z televize Prima.

„Však když to diváci sledují v tak hojném počtu, muselo by se stát něco opravdu nesmírně vážného, aby zařízli dojnou krávu. Zoo šlape a není důvod se ho zatím zbavovat,“ dodal náš spolehlivý informátor.

Spoustu divaček nyní zajímá, kdy se na natáčení vrátí Eva Burešová, která zatím v Zoo funguje formou videohovorů. „Natáčet začne hned po Novém roce a diváci se jí na obrazovkách znovu dočkají někdy v dubnu, zhruba před stým dílem,“ doplnil náš pramen.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy